BLU LOGISTICS SRL
SUCIDAVA, bl. Z1, sc. B, et. 3, ap. 2, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 1.056 lei.
Despre BLU LOGISTICS SRL
BLU LOGISTICS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 aprilie 2016 cu numărul J2016001121222 și codul unic de înregistrare (CUI) 36030444, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Activități de intermediere pentru transportul de marfă” (cod CAEN 5231). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 1.056 lei. Între 2018 și 2022, cifra de afaceri a scăzut (de la 539 mii lei la 188 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 9 iunie 2016 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 36030444
- Nr. Registrul Comerțului
- J2016001121222
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 29 aprilie 2016
- EUID
- ROONRC.J2016001121222
- Cod poștal
- 700442
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 10.10.2026
din 09.06.2016
din 09.06.2016
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- — lei
- Pierdere netă
- 1.056 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 27 mii lei
- Datorii
- 43 lei
- Active totale
- 27 mii lei
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani; fără venituri raportate în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 132 mii | 305 mii | 539 mii | 614 mii | 485 mii | 537 mii | 188 mii | — | — | — |
| Venituri totale | 155 mii | 305 mii | 540 mii | 614 mii | 487 mii | 538 mii | 192 mii | 1 | 7.779 | 0 |
| Cheltuieli totale | 152 mii | 291 mii | 495 mii | 574 mii | 469 mii | 513 mii | 230 mii | 16 mii | 17 mii | 1.056 |
| Profit / pierdere brută | 2.934 | 14 mii | 44 mii | 40 mii | 18 mii | 25 mii | -38 mii | -16 mii | -9.554 | -1.056 |
| Profit / pierdere netă | 752 | 10 mii | 39 mii | 34 mii | 14 mii | 20 mii | -40 mii | -16 mii | -9.630 | -1.056 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
| Active imobilizate | 3.910 | 300 | 256 | 223 | 28 mii | 20 mii | 152 | 290 | 49 | 49 |
| Active circulante | 95 mii | 94 mii | 157 mii | 195 mii | 165 mii | 174 mii | 69 mii | 45 mii | 28 mii | 27 mii |
| din care stocuri | — | — | 216 | 60 | 60 | 7.049 | 15 mii | 15 mii | — | — |
| creanțe | 84 mii | 71 mii | 106 mii | 106 mii | 90 mii | 130 mii | 4.353 | 1.827 | 1.501 | 1.501 |
| casa și conturi la bănci | 11 mii | 23 mii | 51 mii | 89 mii | 75 mii | 37 mii | 49 mii | 28 mii | 26 mii | 25 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | 2.097 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 93 mii | 79 mii | 105 mii | 107 mii | 91 mii | 101 mii | 15 mii | 8.198 | 43 | 43 |
| Capitaluri proprii | 5.752 | 16 mii | 55 mii | 89 mii | 103 mii | 94 mii | 54 mii | 37 mii | 28 mii | 27 mii |
| din care capital subscris vărsat | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Iași
- TIRGOTRANS INTERNAȚIONAL S.R.L. · Iași243 mii lei · 1 ang.
- REMINTIME S.R.L. · Iași195 mii lei · 1 ang.
- TUBI SPEDITION S.R.L. · Iași126 mii lei · 1 ang.
- PREST ARCONS S.R.L. · Iași18 mii lei · 0 ang.
- RAPID TRANSLOGISTIC S.R.L. · Iași2.236 lei · 1 ang.
- CTI TRANS S.R.L. · Iași0 lei · 0 ang.
- AMI BUCIUM IMPEX SRL · Iași0 lei · 0 ang.
- KARLA TRADE GROUP S.R.L. · Iași0 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5231 – Activități de intermediere pentru transportul de marfă
- 5229 Alte activități anexe transporturilor
Întrebări frecvente despre BLU LOGISTICS SRL
Care este CUI-ul firmei BLU LOGISTICS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei BLU LOGISTICS SRL este 36030444, iar codul de TVA este RO36030444. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2016001121222, iar codul EUID este ROONRC.J2016001121222.
Unde are sediul BLU LOGISTICS SRL?
Sediul social al firmei BLU LOGISTICS SRL este în SUCIDAVA, bl. Z1, sc. B, et. 3, ap. 2, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, cod poștal 700442, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are BLU LOGISTICS SRL?
Activitatea principală a firmei BLU LOGISTICS SRL este „Activități de intermediere pentru transportul de marfă”, cod CAEN 5231.
Când a fost înființată BLU LOGISTICS SRL?
BLU LOGISTICS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 aprilie 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma BLU LOGISTICS SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0734 *** 614). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are BLU LOGISTICS SRL?
În 2025, BLU LOGISTICS SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 1.056 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este BLU LOGISTICS SRL plătitoare de TVA?
Da. BLU LOGISTICS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 9 iunie 2016 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.