Sari la conținut
funcțiune9 ani pe piață

BIBI'S MAKE UP SRL

CUI 37792902J13/2056/2017

NUFERILOR, bl. E, sc. B, et. 4, ap. 37, Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța

În 2017: cifra de afaceri 8.051 lei, profit net 3.017 lei.

Despre BIBI'S MAKE UP SRL

BIBI'S MAKE UP SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 iunie 2017 cu numărul J13/2056/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 37792902, cu sediul în Năvodari, județul Constanța. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare” (cod CAEN 4719). Firma are 9 ani de la înființare. În 2017, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.051 lei, un profit net de 3.017 lei.

Date de identificare

CUI
37792902
Nr. Registrul Comerțului
J13/2056/2017
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
19 iunie 2017
EUID
ROONRC.J13/2056/2017
Cod poștal
905700

Date financiare 2017

Cifra de afaceri
8.051 lei
Profit net
3.017 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
3.217 lei
Datorii
6.242 lei
Active totale
9.459 lei
Marjă netă
37,5%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2017, datorii de 66% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2017, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2017
Cifra de afaceri netă8.051
Venituri totale8.051
Cheltuieli totale4.792
Profit / pierdere brută3.259
Profit / pierdere netă3.017
Active circulante9.459
din care stocuri3.351
casa și conturi la bănci6.108
Datorii6.242
Capitaluri proprii3.217
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Constanța

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4719 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.

Întrebări frecvente despre BIBI'S MAKE UP SRL

Care este CUI-ul firmei BIBI'S MAKE UP SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei BIBI'S MAKE UP SRL este 37792902. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J13/2056/2017, iar codul EUID este ROONRC.J13/2056/2017.

Unde are sediul BIBI'S MAKE UP SRL?

Sediul social al firmei BIBI'S MAKE UP SRL este în NUFERILOR, bl. E, sc. B, et. 4, ap. 37, Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța, județul Constanța, cod poștal 905700, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are BIBI'S MAKE UP SRL?

Activitatea principală a firmei BIBI'S MAKE UP SRL este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare”, cod CAEN 4719.

Când a fost înființată BIBI'S MAKE UP SRL?

BIBI'S MAKE UP SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 iunie 2017, deci are 9 ani de activitate.

Cum pot contacta firma BIBI'S MAKE UP SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru BIBI'S MAKE UP SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Năvodari sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are BIBI'S MAKE UP SRL?

În 2017, BIBI'S MAKE UP SRL a raportat o cifră de afaceri de 8.051 lei și un profit net de 3.017 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Explorează