BETA SALES CONSTRUCT S.R.L.
FLORILOR, sc. 2, ap. 26, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 48 mii lei, profit net 359 lei.
Despre BETA SALES CONSTRUCT S.R.L.
BETA SALES CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 ianuarie 2018 cu numărul J2018000002120 și codul unic de înregistrare (CUI) 38649219, cu sediul în Florești, județul Cluj. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100). Firma are 8 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 48 mii lei (-87% față de 2024), un profit net de 359 lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 218 mii lei la 48 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 30 ianuarie 2018 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 38649219
- Nr. Registrul Comerțului
- J2018000002120
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 03 ianuarie 2018
- EUID
- ROONRC.J2018000002120
- Cod poștal
- 407280
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 03.10.2026
din 30.01.2018
din 30.01.2018
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 48 mii lei
- Profit net
- 359 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 359 mii lei
- Datorii
- 1,3 mil lei
- Active totale
- 1,7 mil lei
- Marjă netă
- 0,8%
-87% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 87% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 279 mii | 277 mii | 218 mii | 85 mii | 678 mii | 362 mii | 48 mii |
| Venituri totale | 3 | 313 mii | 725 mii | 268 mii | 91 mii | 678 mii | 621 mii | 122 mii |
| Cheltuieli totale | 6.592 | 82 mii | 611 mii | 262 mii | 70 mii | 667 mii | 620 mii | 118 mii |
| Profit / pierdere brută | -6.589 | 231 mii | 114 mii | 5.278 | 21 mii | 11 mii | 1.367 | 4.295 |
| Profit / pierdere netă | -6.589 | 228 mii | 108 mii | 2.590 | 18 mii | 7.960 | 234 | 359 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 2 | 1 | — | — | — | — |
| Active imobilizate | 112 mii | 459 mii | 776 mii | 1,1 mil | 1,3 mil | 1,3 mil | 1,3 mil | 1,6 mil |
| Active circulante | 30 mii | 169 mii | 425 mii | 112 mii | 110 mii | 371 mii | 86 mii | 87 mii |
| din care stocuri | 808 | 30 mii | 22 mii | 11 mii | 24 mii | — | — | 53 mii |
| creanțe | 26 mii | 78 mii | 374 mii | 66 mii | 85 mii | 340 mii | 8.037 | 33 mii |
| casa și conturi la bănci | 3.816 | 61 mii | 28 mii | 35 mii | 1.054 | 30 mii | 78 mii | 810 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 1.749 |
| Datorii | 149 mii | 407 mii | 871 mii | 843 mii | 1 mil | 1,4 mil | 1,1 mil | 1,3 mil |
| Capitaluri proprii | -6.389 | 222 mii | 329 mii | 332 mii | 350 mii | 358 mii | 359 mii | 359 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 855 din 973 în județul Cluj și locul 17.215 din 19.577 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Firme similare din județul Cluj
- BYGG&MONTAGE S.R.L. · Florești50 mii lei · 4 ang.
- TOBY PREMIUM BUILD S.R.L. · Cluj-Napoca50 mii lei · 0 ang.
- MOBITIM CONSTRUCT S.R.L. · Florești49 mii lei · 0 ang.
- SPC INOVATION GROUP S.R.L. · Bunești (com. Mintiu Gherlii)49 mii lei · 1 ang.
- ONESTIMOB S.R.L. · Cluj-Napoca48 mii lei · 1 ang.
- VLADPLES INVEST S.R.L. · Finișel (com. Savadisla)48 mii lei · 1 ang.
- BADIN CONSTRUCT S.R.L. · Mera (com. Baciu)47 mii lei · 1 ang.
- PROBETON DUO SRL · Turda46 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323 Lucrări de izolații
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
- 4391 Activități de zidărie
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
- 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Întrebări frecvente despre BETA SALES CONSTRUCT S.R.L.
Care este CUI-ul firmei BETA SALES CONSTRUCT S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei BETA SALES CONSTRUCT S.R.L. este 38649219, iar codul de TVA este RO38649219. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2018000002120, iar codul EUID este ROONRC.J2018000002120.
Unde are sediul BETA SALES CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul social al firmei BETA SALES CONSTRUCT S.R.L. este în FLORILOR, sc. 2, ap. 26, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj, județul Cluj, cod poștal 407280, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are BETA SALES CONSTRUCT S.R.L.?
Activitatea principală a firmei BETA SALES CONSTRUCT S.R.L. este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4100. În Registrul Comerțului are autorizate în total 34 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată BETA SALES CONSTRUCT S.R.L.?
BETA SALES CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 ianuarie 2018, deci are 8 ani de activitate.
Cum pot contacta firma BETA SALES CONSTRUCT S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0751 *** 483). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are BETA SALES CONSTRUCT S.R.L.?
În 2025, BETA SALES CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 48 mii lei și un profit net de 359 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este BETA SALES CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. BETA SALES CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 30 ianuarie 2018 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.