BEST SECRETS SRL
Str. PECHEA, București Sectorul 1, București
În 2025: cifra de afaceri 786 mii lei, profit net 173 mii lei, 5 angajați.
Despre BEST SECRETS SRL
BEST SECRETS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 martie 2009 cu numărul J2009004132409 și codul unic de înregistrare (CUI) 25367089, cu sediul în București Sector 1, municipiul București. Activitatea principală este „Repararea și întreținerea autovehiculelor” (cod CAEN 9531). Firma are 17 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 786 mii lei (+17% față de 2024), un profit net de 173 mii lei și 5 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 762 mii lei la 786 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 20 noiembrie 2012 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 25367089
- Nr. Registrul Comerțului
- J2009004132409
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 30 martie 2009
- EUID
- ROONRC.J2009004132409
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 09.10.2026
din 20.11.2012
din 01.02.2018
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 786 mii lei
- Profit net
- 173 mii lei
- Angajați (medie)
- 5
- Capitaluri proprii
- -538 mii lei
- Datorii
- 831 mii lei
- Active totale
- 293 mii lei
- Marjă netă
- 22%
- Cifră / angajat
- 157 mii lei
+17% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (283%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 377 mii | 519 mii | 597 mii | 487 mii | 505 mii | 762 mii | 799 mii | 759 mii | 673 mii | 786 mii |
| Venituri totale | 377 mii | 522 mii | 599 mii | 487 mii | 506 mii | 762 mii | 945 mii | 759 mii | 673 mii | 1,4 mil |
| Cheltuieli totale | 366 mii | 530 mii | 628 mii | 566 mii | 536 mii | 733 mii | 1 mil | 899 mii | 922 mii | 1,2 mil |
| Profit / pierdere brută | 10 mii | -7.623 | -29 mii | -79 mii | -30 mii | 29 mii | -94 mii | -140 mii | -249 mii | 209 mii |
| Profit / pierdere netă | 4.032 | -13 mii | -35 mii | -83 mii | -34 mii | 22 mii | -104 mii | -148 mii | -264 mii | 173 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 4 | 6 | 6 | 3 | 3 | 5 | 6 | 6 | 5 |
| Active imobilizate | 12 mii | 10 mii | 13 mii | 8.565 | 8.300 | 12 mii | 22 mii | 14 mii | 111 mii | 103 mii |
| Active circulante | 48 mii | 37 mii | 84 mii | 82 mii | 68 mii | 112 mii | 164 mii | 251 mii | 205 mii | 182 mii |
| din care stocuri | 5.259 | 5.711 | 38 mii | 39 mii | 15 mii | 46 mii | 101 mii | 132 mii | 116 mii | 18 mii |
| creanțe | 41 mii | 31 mii | 42 mii | 37 mii | 50 mii | 49 mii | 58 mii | 82 mii | 75 mii | 125 mii |
| casa și conturi la bănci | 2.221 | 204 | 4.702 | 5.754 | 3.453 | 17 mii | 5.698 | 37 mii | 14 mii | 39 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 8.084 |
| Datorii | 111 mii | 110 mii | 196 mii | 272 mii | 293 mii | 318 mii | 484 mii | 712 mii | 1 mil | 831 mii |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | 342 | 342 | — |
| Capitaluri proprii | -50 mii | -63 mii | -98 mii | -182 mii | -216 mii | -195 mii | -299 mii | -446 mii | -711 mii | -538 mii |
| din care capital subscris vărsat | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 400 din 1.208 în județul București și locul 2.363 din 9.974 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor.
Firme similare din județul București
- TOP INVEST ISM SRL · București Sector 1797 mii lei · 5 ang.
- FULL SERVICE GARAGE SRL · București Sector 5793 mii lei · 4 ang.
- MOTORLION GARAGE S.R.L. · București Sector 3792 mii lei · 4 ang.
- MULTIBRANDS SHOP S.R.L. · București Sector 1785 mii lei · 2 ang.
- D&D CHUMPS COMPANY SRL · București Sector 6783 mii lei · 1 ang.
- AUTO SERVICE IOR SRL · București Sector 3783 mii lei · 2 ang.
- BEST SERVICE TITAN SRL · București Sector 3782 mii lei · 1 ang.
- CENTRAL PAINT SERVICE SRL · București Sector 4779 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 09.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
- 4730 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
- 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor
Întrebări frecvente despre BEST SECRETS SRL
Care este CUI-ul firmei BEST SECRETS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei BEST SECRETS SRL este 25367089, iar codul de TVA este RO25367089. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2009004132409, iar codul EUID este ROONRC.J2009004132409.
Unde are sediul BEST SECRETS SRL?
Sediul social al firmei BEST SECRETS SRL este în Str. PECHEA, București Sectorul 1, București, București Sector 1, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are BEST SECRETS SRL?
Activitatea principală a firmei BEST SECRETS SRL este „Repararea și întreținerea autovehiculelor”, cod CAEN 9531. În Registrul Comerțului are autorizate în total 9 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată BEST SECRETS SRL?
BEST SECRETS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 martie 2009, deci are 17 ani de activitate.
Cum pot contacta firma BEST SECRETS SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0740 *** 121). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are BEST SECRETS SRL?
În 2025, BEST SECRETS SRL a raportat o cifră de afaceri de 786 mii lei și un profit net de 173 mii lei, cu 5 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este BEST SECRETS SRL plătitoare de TVA?
Da. BEST SECRETS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 20 noiembrie 2012 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.