Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

BAM EFFECT S.R.L.

CUI 52933487J2025088889004

CARANSEBEȘULUI, sc. 2, et. 4, ap. 19, Municipiul Reșița, Caraș-Severin

În 2025: cifra de afaceri 3.700 lei, profit net 1.107 lei, 1 angajați.

Despre BAM EFFECT S.R.L.

BAM EFFECT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 noiembrie 2025 cu numărul J2025088889004 și codul unic de înregistrare (CUI) 52933487, cu sediul în Reșița, județul Caraș-Severin. Activitatea principală este „Activități ale agențiilor de publicitate” (cod CAEN 7311). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3.700 lei, un profit net de 1.107 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52933487
Nr. Registrul Comerțului
J2025088889004
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
17 noiembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025088889004
Cod poștal
320166

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
3.700 lei
Profit net
1.107 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
1.607 lei
Datorii
2.593 lei
Active totale
4.200 lei
Marjă netă
29,9%
Cifră / angajat
3.700 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 62% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă3.700
Venituri totale3.700
Cheltuieli totale2.556
Profit / pierdere brută1.144
Profit / pierdere netă1.107
Număr mediu de angajați1
Active circulante4.200
casa și conturi la bănci4.200
Datorii2.593
Capitaluri proprii1.607
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 36 din 37 în județul Caraș-Severin și locul 12.246 din 12.562 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate.

Firme similare din județul Caraș-Severin

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate

  • 6031 Activități ale agențiilor de știri
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7420 Activități fotografice

Întrebări frecvente despre BAM EFFECT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei BAM EFFECT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei BAM EFFECT S.R.L. este 52933487. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025088889004, iar codul EUID este ROONRC.J2025088889004.

Unde are sediul BAM EFFECT S.R.L.?

Sediul social al firmei BAM EFFECT S.R.L. este în CARANSEBEȘULUI, sc. 2, et. 4, ap. 19, Municipiul Reșița, Caraș-Severin, județul Caraș-Severin, cod poștal 320166, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are BAM EFFECT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei BAM EFFECT S.R.L. este „Activități ale agențiilor de publicitate”, cod CAEN 7311. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată BAM EFFECT S.R.L.?

BAM EFFECT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 noiembrie 2025.

Cum pot contacta firma BAM EFFECT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0771 *** 489). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are BAM EFFECT S.R.L.?

În 2025, BAM EFFECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.700 lei și un profit net de 1.107 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este BAM EFFECT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, BAM EFFECT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează