Sari la conținut
funcțiune; înregistrare depunere plângere și transmitere dosar integral la tribunal12 ani pe piață

AXXA POWER SRL

CUI 32611967J2013001109326

Aurel Vlaicu, bl. V4, ap. 34, Municipiul Sibiu, Sibiu

În 2016: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 5.251 lei.

Despre AXXA POWER SRL

AXXA POWER SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 decembrie 2013 cu numărul J2013001109326 și codul unic de înregistrare (CUI) 32611967, cu sediul în Sibiu, județul Sibiu. Activitatea principală este „Producția de energie electrică” (cod CAEN 3511). Firma are 12 ani de la înființare. În 2016, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 5.251 lei.

Date de identificare

CUI
32611967
Nr. Registrul Comerțului
J2013001109326
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
20 decembrie 2013
EUID
ROONRC.J2013001109326
Cod poștal
550377

Date financiare 2016

Cifra de afaceri
— lei
Pierdere netă
5.251 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
5.549 lei
Datorii
6.191 lei
Active totale
12 mii lei
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2016; fără venituri raportate în 2016. Calcul orientativ din bilanțul 2016, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2016
Cheltuieli totale5.251
Profit / pierdere brută-5.251
Profit / pierdere netă-5.251
Active circulante12 mii
creanțe8.696
casa și conturi la bănci3.044
Datorii6.191
Capitaluri proprii5.549
din care capital subscris vărsat9.000

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Sibiu

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 3511 – Producția de energie electrică

Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.

Întrebări frecvente despre AXXA POWER SRL

Care este CUI-ul firmei AXXA POWER SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei AXXA POWER SRL este 32611967. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2013001109326, iar codul EUID este ROONRC.J2013001109326.

Unde are sediul AXXA POWER SRL?

Sediul social al firmei AXXA POWER SRL este în Aurel Vlaicu, bl. V4, ap. 34, Municipiul Sibiu, Sibiu, județul Sibiu, cod poștal 550377, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are AXXA POWER SRL?

Activitatea principală a firmei AXXA POWER SRL este „Producția de energie electrică”, cod CAEN 3511.

Când a fost înființată AXXA POWER SRL?

AXXA POWER SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 decembrie 2013, deci are 12 ani de activitate.

Cum pot contacta firma AXXA POWER SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0269 *** 370). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are AXXA POWER SRL?

În 2016, AXXA POWER SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 5.251 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Explorează