Sari la conținut
funcțiune; sediu expiratNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)10 ani pe piață

AXEONY - PI SRL

CUI 36290720J35/1990/2016

Sat Pișchia, Comuna Pișchia, Timiș

În 2016: cifra de afaceri 2.240 lei, profit net 911 lei.

Despre AXEONY - PI SRL

AXEONY - PI SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 iulie 2016 cu numărul J35/1990/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 36290720, cu sediul în Pișchia, județul Timiș. Activitatea principală este „Alte activități referitoare la sănătatea umană” (cod CAEN 8690). Firma are 10 ani de la înființare. În 2016, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2.240 lei, un profit net de 911 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
36290720
Nr. Registrul Comerțului
J35/1990/2016
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
07 iulie 2016
EUID
ROONRC.J35/1990/2016
Cod poștal
307325

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 28.10.2019

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş

Date financiare 2016

Cifra de afaceri
2.240 lei
Profit net
911 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.111 lei
Datorii
1.067 lei
Active totale
2.178 lei
Marjă netă
40,7%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2016, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2016
Cifra de afaceri netă2.240
Venituri totale2.240
Cheltuieli totale1.262
Profit / pierdere brută978
Profit / pierdere netă911
Active imobilizate519
Active circulante1.659
din care stocuri922
casa și conturi la bănci737
Datorii1.067
Capitaluri proprii1.111
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Timiș

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8690 – Alte activități referitoare la sănătatea umană

  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
  • 2053 Fabricarea uleiurilor esențiale
  • 2059 Fabricarea altor produse chimice n.c.a.
  • 2612 Fabricarea altor componente electronice
  • 2651 Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație
  • 2660 Fabricarea de echipamente pentru radiologie, electrodiagnostic și electroterapie
  • 2790 Fabricarea altor echipamente electrice
  • 3212 Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase
  • 3213 Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare
  • 3250 Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană

Întrebări frecvente despre AXEONY - PI SRL

Care este CUI-ul firmei AXEONY - PI SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei AXEONY - PI SRL este 36290720. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J35/1990/2016, iar codul EUID este ROONRC.J35/1990/2016.

Unde are sediul AXEONY - PI SRL?

Sediul social al firmei AXEONY - PI SRL este în Sat Pișchia, Comuna Pișchia, Timiș, județul Timiș, cod poștal 307325, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are AXEONY - PI SRL?

Activitatea principală a firmei AXEONY - PI SRL este „Alte activități referitoare la sănătatea umană”, cod CAEN 8690. În Registrul Comerțului are autorizate în total 11 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată AXEONY - PI SRL?

AXEONY - PI SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 iulie 2016, deci are 10 ani de activitate.

Cum pot contacta firma AXEONY - PI SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru AXEONY - PI SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Pișchia sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are AXEONY - PI SRL?

În 2016, AXEONY - PI SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.240 lei și un profit net de 911 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este AXEONY - PI SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, AXEONY - PI SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează