AVIATION SECURITY GROUP SRL
Str. PANDURULUI, Municipiul Constanța, Constanța
În 2025: cifra de afaceri 757 mii lei, profit net 18 mii lei, 2 angajați.
Despre AVIATION SECURITY GROUP SRL
AVIATION SECURITY GROUP SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 aprilie 2009 cu numărul J13/1058/2009 și codul unic de înregistrare (CUI) 25464596, cu sediul în Constanța, județul Constanța. Activitatea principală este „Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.” (cod CAEN 7490). Firma are 17 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 757 mii lei (+14% față de 2024), un profit net de 18 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 599 mii lei la 757 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 23 aprilie 2009.
Date de identificare
- CUI
- 25464596
- Nr. Registrul Comerțului
- J13/1058/2009
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 17 aprilie 2009
- EUID
- ROONRC.J13/1058/2009
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 07.10.2026
din 23.04.2009
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 757 mii lei
- Profit net
- 18 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 246 mii lei
- Datorii
- 333 mii lei
- Active totale
- 582 mii lei
- Marjă netă
- 2,4%
- Cifră / angajat
- 379 mii lei
+14% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 57% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 864 mii | 864 mii | 717 mii | 685 mii | 683 mii | 599 mii | 611 mii | 688 mii | 667 mii | 757 mii |
| Venituri totale | 873 mii | 867 mii | 717 mii | 685 mii | 703 mii | 599 mii | 613 mii | 707 mii | 701 mii | 831 mii |
| Cheltuieli totale | 546 mii | 350 mii | 534 mii | 677 mii | 694 mii | 567 mii | 607 mii | 686 mii | 637 mii | 799 mii |
| Profit / pierdere brută | 327 mii | 517 mii | 183 mii | 7.716 | 8.922 | 32 mii | 6.758 | 21 mii | 64 mii | 33 mii |
| Profit / pierdere netă | 270 mii | 503 mii | 176 mii | 869 | 2.401 | 26 mii | 1.058 | 15 mii | 47 mii | 18 mii |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Active imobilizate | 383 mii | 365 mii | 344 mii | 325 mii | 607 mii | 598 mii | 680 mii | 624 mii | 315 mii | 352 mii |
| Active circulante | 679 mii | 362 mii | 545 mii | 419 mii | 430 mii | 410 mii | 349 mii | 350 mii | 128 mii | 209 mii |
| din care stocuri | 1.733 | — | 706 | 3.373 | 4.490 | — | 7.511 | 3.941 | 2.152 | 4.590 |
| creanțe | 183 mii | 130 mii | 140 mii | 79 mii | 44 mii | 52 mii | 31 mii | 63 mii | 11 mii | 23 mii |
| casa și conturi la bănci | 494 mii | 231 mii | 405 mii | 337 mii | 382 mii | 358 mii | 311 mii | 283 mii | 114 mii | 181 mii |
| Cheltuieli în avans | 534 | 10 mii | — | — | — | 22 mii | 7.930 | 3.801 | 21 mii | 22 mii |
| Datorii | 792 mii | 234 mii | 211 mii | 65 mii | 354 mii | 322 mii | 328 mii | 253 mii | 235 mii | 333 mii |
| Venituri în avans | 7 | 7 | — | — | — | — | — | — | — | 2.701 |
| Capitaluri proprii | 271 mii | 503 mii | 679 mii | 680 mii | 682 mii | 708 mii | 709 mii | 724 mii | 228 mii | 246 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 6 din 73 în județul Constanța și locul 156 din 1.795 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7490 – Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a..
Firme similare din județul Constanța
- LEADER'S JUS SRL · Constanța938 mii lei · 1 ang.
- VENTURE ASSESSMENT SRL · Constanța913 mii lei · 4 ang.
- SEASIDE SERVICES SRL · Constanța877 mii lei · 1 ang.
- MELBO NETWORK SRL · Constanța595 mii lei · 0 ang.
- CRIBRUM SRL · Constanța515 mii lei · 1 ang.
- OFFSHORE WIND SERVICE S.R.L. · Năvodari508 mii lei · 2 ang.
- DUM BGD SOFT S.R.L. · Constanța493 mii lei · 1 ang.
- OPTIMA ENGINEERING S.R.L. · Constanța490 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7490 – Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
- 3511 Producția de energie electrică
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 5223 Activități de servicii anexe transporturilor aeriene
- 5229 Alte activități anexe transporturilor
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
- 7410 Activități de design specializat
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
- 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Întrebări frecvente despre AVIATION SECURITY GROUP SRL
Care este CUI-ul firmei AVIATION SECURITY GROUP SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei AVIATION SECURITY GROUP SRL este 25464596, iar codul de TVA este RO25464596. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J13/1058/2009, iar codul EUID este ROONRC.J13/1058/2009.
Unde are sediul AVIATION SECURITY GROUP SRL?
Sediul social al firmei AVIATION SECURITY GROUP SRL este în Str. PANDURULUI, Municipiul Constanța, Constanța, județul Constanța, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are AVIATION SECURITY GROUP SRL?
Activitatea principală a firmei AVIATION SECURITY GROUP SRL este „Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.”, cod CAEN 7490. În Registrul Comerțului are autorizate în total 16 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată AVIATION SECURITY GROUP SRL?
AVIATION SECURITY GROUP SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 aprilie 2009, deci are 17 ani de activitate.
Cum pot contacta firma AVIATION SECURITY GROUP SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0729 *** 566). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are AVIATION SECURITY GROUP SRL?
În 2025, AVIATION SECURITY GROUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 757 mii lei și un profit net de 18 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este AVIATION SECURITY GROUP SRL plătitoare de TVA?
Da. AVIATION SECURITY GROUP SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 23 aprilie 2009. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.