AUTO ANFA SRL
Sat Obad, Oraș Ciacova, Timiș
În 2025: cifra de afaceri 387 mii lei, profit net 63 mii lei, 3 angajați.
Despre AUTO ANFA SRL
AUTO ANFA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 noiembrie 2006 cu numărul J2006003587353 și codul unic de înregistrare (CUI) 19194099, cu sediul în Sat Obad, Oraș Ciacova, județul Timiș. Activitatea principală este „Activități generale de curățenie a clădirilor” (cod CAEN 8121). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 387 mii lei (+22% față de 2024), un profit net de 63 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 191 mii lei la 387 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 15 noiembrie 2006 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 19194099
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006003587353
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 14 noiembrie 2006
- EUID
- ROONRC.J2006003587353
- Cod poștal
- 307116
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 14.10.2026
din 15.11.2006
din 01.01.2013
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Deta
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 387 mii lei
- Profit net
- 63 mii lei
- Angajați (medie)
- 3
- Capitaluri proprii
- -24 mii lei
- Datorii
- 255 mii lei
- Active totale
- 231 mii lei
- Marjă netă
- 16,2%
- Cifră / angajat
- 129 mii lei
+22% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (110%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 551 mii | 538 mii | 447 mii | 348 mii | 209 mii | 191 mii | 253 mii | 267 mii | 318 mii | 387 mii |
| Venituri totale | 551 mii | 538 mii | 447 mii | 348 mii | 209 mii | 191 mii | 254 mii | 269 mii | 318 mii | 389 mii |
| Cheltuieli totale | 472 mii | 457 mii | 567 mii | 541 mii | 314 mii | 231 mii | 306 mii | 225 mii | 276 mii | 319 mii |
| Profit / pierdere brută | 79 mii | 81 mii | -120 mii | -193 mii | -105 mii | -40 mii | -52 mii | 44 mii | 42 mii | 70 mii |
| Profit / pierdere netă | 67 mii | 76 mii | -124 mii | -197 mii | -107 mii | -42 mii | -55 mii | 41 mii | 37 mii | 63 mii |
| Număr mediu de angajați | 12 | 8 | 6 | 6 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Active imobilizate | 86 mii | 129 mii | 89 mii | 63 mii | 33 mii | 43 mii | 40 mii | 32 mii | 26 mii | 170 mii |
| Active circulante | 301 mii | 365 mii | 254 mii | 163 mii | 131 mii | 123 mii | 96 mii | 118 mii | 122 mii | 60 mii |
| din care stocuri | — | — | — | — | — | 23 mii | 18 mii | 18 mii | 19 mii | 18 mii |
| creanțe | 69 mii | 59 mii | 92 mii | 144 mii | 113 mii | 81 mii | 34 mii | 44 mii | 55 mii | 32 mii |
| casa și conturi la bănci | 232 mii | 306 mii | 162 mii | 19 mii | 18 mii | 19 mii | 44 mii | 56 mii | 48 mii | 10 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 1.513 | 1.962 | 1.756 | 1.775 | 709 |
| Datorii | 88 mii | 119 mii | 92 mii | 171 mii | 218 mii | 263 mii | 303 mii | 275 mii | 236 mii | 255 mii |
| Capitaluri proprii | 300 mii | 375 mii | 251 mii | 54 mii | -53 mii | -94 mii | -165 mii | -123 mii | -87 mii | -24 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 58 din 291 în județul Timiș și locul 792 din 3.706 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor.
Firme similare din județul Timiș
- TST BANAT CLEAN S.R.L. · Jebel398 mii lei · 2 ang.
- SUNRISE BANAT SERVICES S.R.L. · Beregsău Mare (com. Săcălaz)395 mii lei · 1 ang.
- PFLEGEDIENST SCHUTZ S.R.L. · Charlotenburg (com. Bogda)393 mii lei · 2 ang.
- DIGI KANTI SRL · Timișoara391 mii lei · 2 ang.
- NEW BODYBUILDING POWER TEAM SRL · Beregsău Mare (com. Săcălaz)390 mii lei · 2 ang.
- EZAKT S.R.L. · Timișoara385 mii lei · 5 ang.
- ECOVER SMART CLEANING S.R.L. · Timișoara384 mii lei · 4 ang.
- DIGI QUALITY S.R.L. · Giroc379 mii lei · 2 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8122 Activități specializate de curățenie
- 8123 Alte activități de curățenie
- 8130 Activități de întreținere peisagistică
Întrebări frecvente despre AUTO ANFA SRL
Care este CUI-ul firmei AUTO ANFA SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei AUTO ANFA SRL este 19194099, iar codul de TVA este RO19194099. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2006003587353, iar codul EUID este ROONRC.J2006003587353.
Unde are sediul AUTO ANFA SRL?
Sediul social al firmei AUTO ANFA SRL este în Sat Obad, Oraș Ciacova, Timiș, județul Timiș, cod poștal 307116, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are AUTO ANFA SRL?
Activitatea principală a firmei AUTO ANFA SRL este „Activități generale de curățenie a clădirilor”, cod CAEN 8121. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată AUTO ANFA SRL?
AUTO ANFA SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 noiembrie 2006, deci are 19 ani de activitate.
Cum pot contacta firma AUTO ANFA SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0768 *** 127). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are AUTO ANFA SRL?
În 2025, AUTO ANFA SRL a raportat o cifră de afaceri de 387 mii lei și un profit net de 63 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este AUTO ANFA SRL plătitoare de TVA?
Da. AUTO ANFA SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 15 noiembrie 2006 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 14 octombrie 2026.