ATITUD PRO CONSTRUCT SRL
GHEORGHE DOJA, Municipiul Hunedoara, Hunedoara
În 2025: cifra de afaceri 180 mii lei, profit net 68 mii lei, 4 angajați.
Despre ATITUD PRO CONSTRUCT SRL
ATITUD PRO CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 ianuarie 2007 cu numărul J2007000178201 și codul unic de înregistrare (CUI) 20900759, cu sediul în Hunedoara, județul Hunedoara. Activitatea principală este „Lucrări de tâmplărie și dulgherie” (cod CAEN 4332). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 180 mii lei (-5% față de 2024), un profit net de 68 mii lei și 4 angajați (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 98 mii lei la 180 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 20900759
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007000178201
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 31 ianuarie 2007
- EUID
- ROONRC.J2007000178201
- Cod poștal
- 331032
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 09.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 180 mii lei
- Profit net
- 68 mii lei
- Angajați (medie)
- 4
- Capitaluri proprii
- -192 mii lei
- Datorii
- 197 mii lei
- Active totale
- 5.480 lei
- Marjă netă
- 37,6%
- Cifră / angajat
- 45 mii lei
-5% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (3600%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 65 mii | 41 mii | 46 mii | 128 mii | 98 mii | 116 mii | 187 mii | 189 mii | 180 mii |
| Venituri totale | 65 mii | 41 mii | 51 mii | 131 mii | 98 mii | 116 mii | 187 mii | 189 mii | 330 mii |
| Cheltuieli totale | 81 mii | 70 mii | 90 mii | 158 mii | 93 mii | 85 mii | 158 mii | 185 mii | 259 mii |
| Profit / pierdere brută | -16 mii | -29 mii | -39 mii | -27 mii | 5.070 | 32 mii | 29 mii | 4.017 | 71 mii |
| Profit / pierdere netă | -16 mii | -29 mii | -39 mii | -28 mii | 4.177 | 30 mii | 27 mii | 2.128 | 68 mii |
| Număr mediu de angajați | 4 | 0 | 4 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 |
| Active imobilizate | 27 mii | 27 mii | 27 mii | 297 | 297 | 297 | 0 | — | 5.369 |
| Active circulante | 1.210 | 1.234 | 5.882 | 9.117 | 1.183 | 8.326 | 22 mii | 8.287 | 111 |
| creanțe | 493 | 0 | 2.218 | 97 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| casa și conturi la bănci | 717 | 1.234 | 3.664 | 9.020 | 1.183 | 8.326 | 22 mii | 8.287 | 111 |
| Datorii | 210 mii | 240 mii | 283 mii | 288 mii | 276 mii | 298 mii | 283 mii | 268 mii | 197 mii |
| Capitaluri proprii | -182 mii | -211 mii | -250 mii | -278 mii | -274 mii | -289 mii | -262 mii | -260 mii | -192 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 18 din 34 în județul Hunedoara și locul 1.734 din 2.868 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie.
Firme similare din județul Hunedoara
- MODEANI S.R.L. · Lupeni174 mii lei · 3 ang.
- ZOLY & ERWIN SRL · Sat Cristur, Municipiul Deva160 mii lei · 0 ang.
- TOFA DI ISIDORI SRL · Brad158 mii lei · 1 ang.
- TIANA STORE PROD S.R.L. · Lupeni147 mii lei · 0 ang.
- ALCO CORPORATION SRL · Deva125 mii lei · 2 ang.
- BRUMOB DESIGN S.R.L. · Hunedoara125 mii lei · 1 ang.
- MOBESTET S.R.L. · Streisângeorgiu (oraș Călan)118 mii lei · 1 ang.
- DOMOTICA CONSTRUCT S.R.L. · Petroșani113 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
- 4291 Construcții hidrotehnice
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323 Lucrări de izolații
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
- 4391 Activități de zidărie
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Întrebări frecvente despre ATITUD PRO CONSTRUCT SRL
Care este CUI-ul firmei ATITUD PRO CONSTRUCT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ATITUD PRO CONSTRUCT SRL este 20900759. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2007000178201, iar codul EUID este ROONRC.J2007000178201.
Unde are sediul ATITUD PRO CONSTRUCT SRL?
Sediul social al firmei ATITUD PRO CONSTRUCT SRL este în GHEORGHE DOJA, Municipiul Hunedoara, Hunedoara, județul Hunedoara, cod poștal 331032, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ATITUD PRO CONSTRUCT SRL?
Activitatea principală a firmei ATITUD PRO CONSTRUCT SRL este „Lucrări de tâmplărie și dulgherie”, cod CAEN 4332. În Registrul Comerțului are autorizate în total 26 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ATITUD PRO CONSTRUCT SRL?
ATITUD PRO CONSTRUCT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 ianuarie 2007, deci are 19 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ATITUD PRO CONSTRUCT SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0724 *** 723). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are ATITUD PRO CONSTRUCT SRL?
În 2025, ATITUD PRO CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 180 mii lei și un profit net de 68 mii lei, cu 4 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ATITUD PRO CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, ATITUD PRO CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.