Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA12 ani pe piață

ATHENA GOLD SRL

CUI 32981838J2014000600131

TINERETULUI, Sat Costinești, Comuna Costinești, Constanța

În 2016: cifra de afaceri 3.200 lei, profit net 3.104 lei.

Despre ATHENA GOLD SRL

ATHENA GOLD SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 martie 2014 cu numărul J2014000600131 și codul unic de înregistrare (CUI) 32981838, cu sediul în Costinești, județul Constanța. Activitatea principală este „Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată” (cod CAEN 5520). Firma are 12 ani de la înființare. În 2016, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3.200 lei, un profit net de 3.104 lei. Este înregistrată în scopuri de TVA din 11 februarie 2026.

Date de identificare

CUI
32981838
Nr. Registrul Comerțului
J2014000600131
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
26 martie 2014
EUID
ROONRC.J2014000600131
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 11.02.2026

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu

reactivat 04.02.2026

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
15.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie

Date financiare 2016

Cifra de afaceri
3.200 lei
Profit net
3.104 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
3.304 lei
Datorii
1.416 lei
Active totale
4.720 lei
Marjă netă
97%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2016, datorii de 30% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2016, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2016
Cifra de afaceri netă3.200
Venituri totale3.200
Profit / pierdere brută3.200
Profit / pierdere netă3.104
Active imobilizate1.200
Active circulante3.520
din care stocuri90
casa și conturi la bănci3.430
Datorii1.416
Capitaluri proprii3.304
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Constanța

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 5520 – Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
  • 5222 Activități de servicii anexe transporturilor pe apă
  • 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare
  • 5590 Alte servicii de cazare
  • 5611 Restaurante
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
  • 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor

Întrebări frecvente despre ATHENA GOLD SRL

Care este CUI-ul firmei ATHENA GOLD SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ATHENA GOLD SRL este 32981838, iar codul de TVA este RO32981838. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2014000600131, iar codul EUID este ROONRC.J2014000600131.

Unde are sediul ATHENA GOLD SRL?

Sediul social al firmei ATHENA GOLD SRL este în TINERETULUI, Sat Costinești, Comuna Costinești, Constanța, județul Constanța, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ATHENA GOLD SRL?

Activitatea principală a firmei ATHENA GOLD SRL este „Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată”, cod CAEN 5520. În Registrul Comerțului are autorizate în total 16 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ATHENA GOLD SRL?

ATHENA GOLD SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 martie 2014, deci are 12 ani de activitate.

Cum pot contacta firma ATHENA GOLD SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ATHENA GOLD SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Costinești sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are ATHENA GOLD SRL?

În 2016, ATHENA GOLD SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.200 lei și un profit net de 3.104 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ATHENA GOLD SRL plătitoare de TVA?

Da. ATHENA GOLD SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 11 februarie 2026. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.

Explorează