ASTROM REAL SRL
VOLUNTARI, Oraș Voluntari, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 6,4 mil lei, profit net 1,2 mil lei, 9 angajați.
Despre ASTROM REAL SRL
ASTROM REAL SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 august 2011 cu numărul J2011002184238 și codul unic de înregistrare (CUI) 28999179, cu sediul în Voluntari, județul Ilfov. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat” (cod CAEN 4647). Firma are 15 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6,4 mil lei (-10% față de 2024), un profit net de 1,2 mil lei și 9 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 5,7 mil lei la 6,4 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 5 februarie 2013.
Date de identificare
- CUI
- 28999179
- Nr. Registrul Comerțului
- J2011002184238
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 17 august 2011
- EUID
- ROONRC.J2011002184238
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.10.2026
din 05.02.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 6,4 mil lei
- Profit net
- 1,2 mil lei
- Angajați (medie)
- 9
- Capitaluri proprii
- 4,2 mil lei
- Datorii
- 2,1 mil lei
- Active totale
- 6,4 mil lei
- Marjă netă
- 18,5%
- Cifră / angajat
- 709 mii lei
-10% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 33% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1 mil | 2,2 mil | 3,1 mil | 3,1 mil | 4,7 mil | 5,7 mil | 4,7 mil | 5,6 mil | 7,1 mil | 6,4 mil |
| Venituri totale | 1 mil | 2,3 mil | 3,1 mil | 3,1 mil | 4,9 mil | 5,9 mil | 4,9 mil | 5,8 mil | 7,3 mil | 6,6 mil |
| Cheltuieli totale | 920 mii | 1,7 mil | 2,5 mil | 2,8 mil | 3,4 mil | 5,2 mil | 4 mil | 4,5 mil | 5,6 mil | 5,2 mil |
| Profit / pierdere brută | 125 mii | 540 mii | 592 mii | 309 mii | 1,5 mil | 710 mii | 936 mii | 1,3 mil | 1,7 mil | 1,4 mil |
| Profit / pierdere netă | 101 mii | 516 mii | 561 mii | 278 mii | 1,4 mil | 636 mii | 784 mii | 1,1 mil | 1,5 mil | 1,2 mil |
| Număr mediu de angajați | 4 | 6 | 7 | 7 | 7 | 8 | 8 | 8 | 8 | 9 |
| Active imobilizate | 8.211 | 18 mii | 85 mii | 167 mii | 496 mii | 357 mii | 237 mii | 199 mii | 160 mii | 86 mii |
| Active circulante | 994 mii | 1,4 mil | 2,4 mil | 2,5 mil | 4 mil | 4,1 mil | 3,9 mil | 4,5 mil | 5,1 mil | 6,3 mil |
| din care stocuri | 563 mii | 606 mii | 823 mii | 1,2 mil | 2,3 mil | 2 mil | 2,6 mil | 3,7 mil | 4,5 mil | 5,6 mil |
| creanțe | 416 mii | 442 mii | 1,3 mil | 830 mii | 254 mii | 480 mii | 677 mii | 770 mii | 442 mii | 540 mii |
| casa și conturi la bănci | 15 mii | 334 mii | 291 mii | 545 mii | 1,4 mil | 1,6 mil | 594 mii | 86 mii | 118 mii | 152 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 1.034 | 945 | — |
| Datorii | 749 mii | 632 mii | 1,3 mil | 1,3 mil | 2,2 mil | 2,2 mil | 2,2 mil | 2,3 mil | 1,7 mil | 2,1 mil |
| Capitaluri proprii | 253 mii | 769 mii | 1,2 mil | 1,4 mil | 2,3 mil | 2,3 mil | 2 mil | 2,4 mil | 3,6 mil | 4,2 mil |
| din care capital subscris vărsat | 40 mii | 40 mii | 40 mii | 40 mii | 40 mii | 40 mii | 40 mii | 40 mii | 40 mii | 40 mii |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 18 din 71 în județul Ilfov și locul 76 din 478 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4647 – Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat.
Firme similare din județul Ilfov
- TRAVO SRL · Moara Domnească (com. Găneasa)7,8 mil lei · 1 ang.
- HEDEF CONCEPT SRL · Afumați7,3 mil lei · 6 ang.
- KANLUX LIGHTING S.R.L. · Popești Leordeni7,2 mil lei · 6 ang.
- CYC LIGHTING FORTUNE SRL · Voluntari7 mil lei · 9 ang.
- DEMCO ELECTRO DESIGN SRL · Ghermănești (com. Snagov)6,9 mil lei · 7 ang.
- SHARK DOORS S.R.L. · Afumați6,7 mil lei · 7 ang.
- SELTIS SOLUTIONS SRL · Roșu (com. Chiajna)5 mil lei · 2 ang.
- ORIENT XIANZHI ECONOMIC SRL · Voluntari4,3 mil lei · 4 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4647 – Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
- 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
- 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
- 4689 Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5210 Depozitări
- 5224 Manipulări
Întrebări frecvente despre ASTROM REAL SRL
Care este CUI-ul firmei ASTROM REAL SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ASTROM REAL SRL este 28999179, iar codul de TVA este RO28999179. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2011002184238, iar codul EUID este ROONRC.J2011002184238.
Unde are sediul ASTROM REAL SRL?
Sediul social al firmei ASTROM REAL SRL este în VOLUNTARI, Oraș Voluntari, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ASTROM REAL SRL?
Activitatea principală a firmei ASTROM REAL SRL este „Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat”, cod CAEN 4647. În Registrul Comerțului are autorizate în total 24 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ASTROM REAL SRL?
ASTROM REAL SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 august 2011, deci are 15 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ASTROM REAL SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0212 *** 557). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are ASTROM REAL SRL?
În 2025, ASTROM REAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 6,4 mil lei și un profit net de 1,2 mil lei, cu 9 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ASTROM REAL SRL plătitoare de TVA?
Da. ASTROM REAL SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 5 februarie 2013. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 octombrie 2026.