Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA5 ani pe piață

ARYMACOS S.R.L.

CUI 43449241J2020002309169

CONSTANTIN ARGETOIANU, Sat Argetoaia, Comuna Argetoaia, Dolj

În 2024: cifra de afaceri 9.405 lei, profit net 960 lei.

Despre ARYMACOS S.R.L.

ARYMACOS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 decembrie 2020 cu numărul J2020002309169 și codul unic de înregistrare (CUI) 43449241, cu sediul în Argetoaia, județul Dolj. Activitatea principală este „Activități de coafură și frizerie” (cod CAEN 9621). Firma are 5 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9.405 lei, un profit net de 960 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
43449241
Nr. Registrul Comerțului
J2020002309169
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
14 decembrie 2020
EUID
ROONRC.J2020002309169
Cod poștal
207035

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
08.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
9.405 lei
Profit net
960 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.160 lei
Datorii
1.141 lei
Active totale
2.301 lei
Marjă netă
10,2%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2024, datorii de 50% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2024
Cifra de afaceri netă9.405
Venituri totale9.405
Cheltuieli totale8.262
Profit / pierdere brută1.143
Profit / pierdere netă960
Active circulante2.301
din care stocuri2.225
casa și conturi la bănci76
Datorii1.141
Capitaluri proprii1.160
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 263 din 304 în județul Dolj și locul 6.030 din 6.644 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 9621 – Activități de coafură și frizerie.

Firme similare din județul Dolj

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 9621 – Activități de coafură și frizerie

  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 9621 Activități de coafură și frizerie

Întrebări frecvente despre ARYMACOS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ARYMACOS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ARYMACOS S.R.L. este 43449241. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2020002309169, iar codul EUID este ROONRC.J2020002309169.

Unde are sediul ARYMACOS S.R.L.?

Sediul social al firmei ARYMACOS S.R.L. este în CONSTANTIN ARGETOIANU, Sat Argetoaia, Comuna Argetoaia, Dolj, județul Dolj, cod poștal 207035, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ARYMACOS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ARYMACOS S.R.L. este „Activități de coafură și frizerie”, cod CAEN 9621. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ARYMACOS S.R.L.?

ARYMACOS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 decembrie 2020, deci are 5 ani de activitate.

Cum pot contacta firma ARYMACOS S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ARYMACOS S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Argetoaia sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are ARYMACOS S.R.L.?

În 2024, ARYMACOS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.405 lei și un profit net de 960 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ARYMACOS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, ARYMACOS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 8 octombrie 2026.

Explorează