ARTSMARA OPTIC S.R.L.
Lupeni, Municipiul Focșani, Vrancea
În 2025: cifra de afaceri 665 mii lei, profit net 3.663 lei, 3 angajați.
Despre ARTSMARA OPTIC S.R.L.
ARTSMARA OPTIC S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 iunie 2019 cu numărul J2019000715391 și codul unic de înregistrare (CUI) 41215414, cu sediul în Focșani, județul Vrancea. Activitatea principală este „Activități de asistență medicală specializată” (cod CAEN 8622). Firma are 7 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 665 mii lei (-5% față de 2024), un profit net de 3.663 lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 589 mii lei la 665 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2020.
Date de identificare
- CUI
- 41215414
- Nr. Registrul Comerțului
- J2019000715391
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 04 iunie 2019
- EUID
- ROONRC.J2019000715391
- Cod poștal
- 620151
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.10.2026
din 01.12.2020
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 665 mii lei
- Profit net
- 3.663 lei
- Angajați (medie)
- 3
- Capitaluri proprii
- 307 mii lei
- Datorii
- 636 mii lei
- Active totale
- 981 mii lei
- Marjă netă
- 0,6%
- Cifră / angajat
- 222 mii lei
-5% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 65% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 393 mii | 589 mii | 634 mii | 595 mii | 697 mii | 665 mii |
| Venituri totale | 2.885 | 441 mii | 607 mii | 652 mii | 613 mii | 716 mii | 684 mii |
| Cheltuieli totale | 2.885 | 312 mii | 594 mii | 643 mii | 578 mii | 568 mii | 666 mii |
| Profit / pierdere brută | 0 | 130 mii | 13 mii | 9.225 | 35 mii | 148 mii | 18 mii |
| Profit / pierdere netă | 0 | 126 mii | 8.115 | 3.929 | 31 mii | 133 mii | 3.663 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Active imobilizate | 133 mii | 179 mii | 295 mii | 263 mii | 398 mii | 244 mii | 455 mii |
| Active circulante | 181 mii | 328 mii | 352 mii | 312 mii | 340 mii | 408 mii | 526 mii |
| din care stocuri | 1.438 | 247 mii | 317 mii | 285 mii | 277 mii | 301 mii | 322 mii |
| creanțe | 178 mii | 34 mii | 31 mii | 16 mii | 56 mii | 74 mii | 197 mii |
| casa și conturi la bănci | 1.754 | 47 mii | 4.647 | 10 mii | 6.729 | 33 mii | 6.406 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 979 | 2.100 | — | — | — |
| Datorii | 138 mii | 252 mii | 404 mii | 347 mii | 494 mii | 294 mii | 636 mii |
| Venituri în avans | 175 mii | 127 mii | 109 mii | 91 mii | 73 mii | 55 mii | 37 mii |
| Capitaluri proprii | 1.000 | 127 mii | 135 mii | 139 mii | 170 mii | 303 mii | 307 mii |
| din care capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Vrancea
- CM DR. TRIF BOGDAN SRL · Adjud681 mii lei · 2 ang.
- ADOCTERMA 86 S.R.L. · Focșani681 mii lei · 1 ang.
- NEURO BEZMEZ SRL · Focșani673 mii lei · 3 ang.
- NEUROSINAPS FORT S.R.L. · Focșani661 mii lei · 2 ang.
- PSYCHOSAN SRL · Focșani654 mii lei · 2 ang.
- FĂINOIU GYN & MED SRL · Focșani643 mii lei · 3 ang.
- NOVONATAL SRL · Focșani640 mii lei · 2 ang.
- PROTECT AUDIO SRL · Focșani629 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 31.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8622 – Activități de asistență medicală specializată
- 8621 Activități de asistență medicală generală
- 8622 Activități de asistență medicală specializată
- 8691 Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
- 8692 Transportul pacienților cu ambulanța
- 8693 Activități ale psihologilor și psihoterapeuților, cu excepția medicilor
- 8694 Activități ale infirmierelor și moașelor
- 8695 Activități de fizioterapie
- 8696 Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
- 8697 Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană
- 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Întrebări frecvente despre ARTSMARA OPTIC S.R.L.
Care este CUI-ul firmei ARTSMARA OPTIC S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ARTSMARA OPTIC S.R.L. este 41215414, iar codul de TVA este RO41215414. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2019000715391, iar codul EUID este ROONRC.J2019000715391.
Unde are sediul ARTSMARA OPTIC S.R.L.?
Sediul social al firmei ARTSMARA OPTIC S.R.L. este în Lupeni, Municipiul Focșani, Vrancea, județul Vrancea, cod poștal 620151, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ARTSMARA OPTIC S.R.L.?
Activitatea principală a firmei ARTSMARA OPTIC S.R.L. este „Activități de asistență medicală specializată”, cod CAEN 8622. În Registrul Comerțului are autorizate în total 10 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ARTSMARA OPTIC S.R.L.?
ARTSMARA OPTIC S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 iunie 2019, deci are 7 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ARTSMARA OPTIC S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ARTSMARA OPTIC S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Focșani sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are ARTSMARA OPTIC S.R.L.?
În 2025, ARTSMARA OPTIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 665 mii lei și un profit net de 3.663 lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ARTSMARA OPTIC S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. ARTSMARA OPTIC S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2020. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/41215414API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.