Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)31 ani pe piață

ARMEANCA SRL

CUI 6441774J24/2120/1994

Str. PRINCIPALA, Sat Poienile De Sub Munte, Comuna Poienile De Sub Munte, Maramureș

În 2016: cifra de afaceri 5.994 lei, pierdere netă 912 lei, 0 angajați.

Despre ARMEANCA SRL

ARMEANCA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 noiembrie 1994 cu numărul J24/2120/1994 și codul unic de înregistrare (CUI) 6441774, cu sediul în Poienile De Sub Munte, județul Maramureș. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711). Firma are 31 ani de la înființare. În 2016, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.994 lei, o pierdere netă de 912 lei și 0 angajați (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
6441774
Nr. Registrul Comerțului
J24/2120/1994
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 noiembrie 1994
EUID
ROONRC.J24/2120/1994
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 29.12.2022

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus

Date financiare 2016

Cifra de afaceri
5.994 lei
Pierdere netă
912 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
9.257 lei
Datorii
3.230 lei
Active totale
12 mii lei
Marjă netă
-15,2%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF; pierdere în 2016. Calcul orientativ din bilanțul 2016, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2016
Cifra de afaceri netă5.994
Venituri totale5.994
Cheltuieli totale6.726
Profit / pierdere brută-732
Profit / pierdere netă-912
Active circulante12 mii
din care stocuri12 mii
Datorii3.230
Capitaluri proprii9.257
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Maramureș

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.

Întrebări frecvente despre ARMEANCA SRL

Care este CUI-ul firmei ARMEANCA SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ARMEANCA SRL este 6441774. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J24/2120/1994, iar codul EUID este ROONRC.J24/2120/1994.

Unde are sediul ARMEANCA SRL?

Sediul social al firmei ARMEANCA SRL este în Str. PRINCIPALA, Sat Poienile De Sub Munte, Comuna Poienile De Sub Munte, Maramureș, județul Maramureș, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ARMEANCA SRL?

Activitatea principală a firmei ARMEANCA SRL este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711.

Când a fost înființată ARMEANCA SRL?

ARMEANCA SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 noiembrie 1994, deci are 31 ani de activitate.

Cum pot contacta firma ARMEANCA SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0262 *** 043). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ARMEANCA SRL?

În 2016, ARMEANCA SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.994 lei și o pierdere netă de 912 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ARMEANCA SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, ARMEANCA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează