Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

ARGO ARC STUDIO S.R.L.

CUI 52893374J2025087102001

Sat Gheorghieni, Comuna Feleacu, Cluj

În 2025: cifra de afaceri 6.860 lei, profit net 5.047 lei.

Despre ARGO ARC STUDIO S.R.L.

ARGO ARC STUDIO S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 noiembrie 2025 cu numărul J2025087102001 și codul unic de înregistrare (CUI) 52893374, cu sediul în Gheorghieni (com. Feleacu), județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de arhitectură” (cod CAEN 7111). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6.860 lei, un profit net de 5.047 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52893374
Nr. Registrul Comerțului
J2025087102001
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
12 noiembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025087102001
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
6.860 lei
Profit net
5.047 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
5.547 lei
Datorii
1.369 lei
Active totale
6.916 lei
Marjă netă
73,6%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 20% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă6.860
Venituri totale6.860
Cheltuieli totale844
Profit / pierdere brută6.016
Profit / pierdere netă5.047
Active circulante6.916
casa și conturi la bănci6.916
Datorii1.369
Capitaluri proprii5.547
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 481 din 507 în județul Cluj și locul 5.789 din 6.022 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7111 – Activități de arhitectură.

Firme similare din județul Cluj

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 24.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7111 – Activități de arhitectură

  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
  • 7413 Activități de design de interior
  • 7420 Activități fotografice
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ

Întrebări frecvente despre ARGO ARC STUDIO S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ARGO ARC STUDIO S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ARGO ARC STUDIO S.R.L. este 52893374. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025087102001, iar codul EUID este ROONRC.J2025087102001.

Unde are sediul ARGO ARC STUDIO S.R.L.?

Sediul social al firmei ARGO ARC STUDIO S.R.L. este în Sat Gheorghieni, Comuna Feleacu, Cluj, Gheorghieni (com. Feleacu), județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ARGO ARC STUDIO S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ARGO ARC STUDIO S.R.L. este „Activități de arhitectură”, cod CAEN 7111. În Registrul Comerțului are autorizate în total 8 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ARGO ARC STUDIO S.R.L.?

ARGO ARC STUDIO S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 noiembrie 2025.

Cum pot contacta firma ARGO ARC STUDIO S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0730 *** 097). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ARGO ARC STUDIO S.R.L.?

În 2025, ARGO ARC STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.860 lei și un profit net de 5.047 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ARGO ARC STUDIO S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, ARGO ARC STUDIO S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/52893374

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează