ARDIS MANAGEMENT SRL
BUCUREȘTII NOI, București Sectorul 1, București
În 2025: cifra de afaceri 258 mii lei, profit net 200 mii lei, 1 angajați.
Despre ARDIS MANAGEMENT SRL
ARDIS MANAGEMENT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 aprilie 2014 cu numărul J2014004847408 și codul unic de înregistrare (CUI) 33083177, cu sediul în București Sector 1, municipiul București. Activitatea principală este „Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract” (cod CAEN 6832). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 258 mii lei (-13% față de 2024), un profit net de 200 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 182 mii lei la 258 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 33083177
- Nr. Registrul Comerțului
- J2014004847408
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 18 aprilie 2014
- EUID
- ROONRC.J2014004847408
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 07.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 258 mii lei
- Profit net
- 200 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 201 mii lei
- Datorii
- 1.638 lei
- Active totale
- 202 mii lei
- Marjă netă
- 77,7%
- Cifră / angajat
- 258 mii lei
-13% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 1% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 84 mii | 81 mii | 88 mii | 100 mii | 131 mii | 182 mii | 271 mii | 295 mii | 295 mii | 258 mii |
| Venituri totale | 84 mii | 81 mii | 88 mii | 100 mii | 131 mii | 182 mii | 271 mii | 295 mii | 295 mii | 258 mii |
| Cheltuieli totale | 15 mii | 32 mii | 27 mii | 44 mii | 34 mii | 77 mii | 93 mii | 128 mii | 92 mii | 55 mii |
| Profit / pierdere brută | 69 mii | 49 mii | 62 mii | 56 mii | 97 mii | 105 mii | 178 mii | 167 mii | 203 mii | 203 mii |
| Profit / pierdere netă | 66 mii | 48 mii | 61 mii | 55 mii | 94 mii | 103 mii | 176 mii | 165 mii | 200 mii | 200 mii |
| Număr mediu de angajați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 202 | 171 | 171 | 171 | 171 | 158 | — | 19 | — | — |
| Active circulante | 67 mii | 53 mii | 64 mii | 61 mii | 101 mii | 110 mii | 188 mii | 239 mii | 232 mii | 202 mii |
| din care stocuri | — | 180 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| creanțe | 25 mii | 2.476 | 35 mii | 44 mii | 86 mii | 94 mii | 147 mii | 214 mii | 229 mii | 195 mii |
| casa și conturi la bănci | 13 mii | 18 mii | 17 mii | 14 mii | 15 mii | 12 mii | 41 mii | 4.575 | 3.097 | 7.081 |
| Datorii | 1.016 | 4.769 | 3.704 | 5.888 | 7.111 | 6.970 | 13 mii | 8.170 | 32 mii | 1.638 |
| Capitaluri proprii | 66 mii | 49 mii | 61 mii | 55 mii | 94 mii | 103 mii | 176 mii | 230 mii | 200 mii | 201 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 534 din 1.260 în județul București și locul 1.260 din 3.109 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6832 – Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract.
Firme similare din județul București
- IDEAL BLOC ADMIN S.R.L. · București Sector 4258 mii lei · 1 ang.
- DEMAR FACILITY MANAGEMENT S.R.L. · București Sector 4258 mii lei · 1 ang.
- ADMIN CONT SERVICE SRL · București Sector 4258 mii lei · 1 ang.
- BEST ADMIN BUILDINGS SRL · București Sector 4258 mii lei · 5 ang.
- TEAMSOLUTION ADMIN SRL · București Sector 3257 mii lei · 1 ang.
- ATC CONDOMINII S.R.L. · București Sector 2257 mii lei · 2 ang.
- ROMAD ALMAR ADMIN S.R.L. · București Sector 2257 mii lei · 2 ang.
- BOON MANAGEMENT SRL · București Sector 6257 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6832 – Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323 Lucrări de izolații
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
- 7911 Activități ale agențiilor turistice
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8122 Activități specializate de curățenie
- 8123 Alte activități de curățenie
- 8130 Activități de întreținere peisagistică
Întrebări frecvente despre ARDIS MANAGEMENT SRL
Care este CUI-ul firmei ARDIS MANAGEMENT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ARDIS MANAGEMENT SRL este 33083177. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2014004847408, iar codul EUID este ROONRC.J2014004847408.
Unde are sediul ARDIS MANAGEMENT SRL?
Sediul social al firmei ARDIS MANAGEMENT SRL este în BUCUREȘTII NOI, București Sectorul 1, București, București Sector 1, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ARDIS MANAGEMENT SRL?
Activitatea principală a firmei ARDIS MANAGEMENT SRL este „Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract”, cod CAEN 6832. În Registrul Comerțului are autorizate în total 14 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ARDIS MANAGEMENT SRL?
ARDIS MANAGEMENT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 aprilie 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ARDIS MANAGEMENT SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0722 *** 352). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are ARDIS MANAGEMENT SRL?
În 2025, ARDIS MANAGEMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 258 mii lei și un profit net de 200 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ARDIS MANAGEMENT SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, ARDIS MANAGEMENT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.