Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA7 ani pe piață

ANY CLEAN CONSTRUCT S.R.L.

CUI 40254059J21/710/2018

MATEI BASARAB, bl. MB14, sc. B, et. 5, ap. 19, Municipiul Slobozia, Ialomița

A primit finanțare publică (1 proiect)

În 2025: cifra de afaceri 583 mii lei, profit net 239 mii lei, 3 angajați.

Despre ANY CLEAN CONSTRUCT S.R.L.

ANY CLEAN CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 decembrie 2018 cu numărul J21/710/2018 și codul unic de înregistrare (CUI) 40254059, cu sediul în Slobozia, județul Ialomița. Activitatea principală este „Activități generale de curățenie a clădirilor” (cod CAEN 8121). Firma are 7 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 583 mii lei (+269% față de 2024), un profit net de 239 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 298 mii lei la 583 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 18 septembrie 2025.

Date de identificare

CUI
40254059
Nr. Registrul Comerțului
J21/710/2018
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
04 decembrie 2018
EUID
ROONRC.J21/710/2018
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 18.09.2025

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
583 mii lei

+269% față de 2024

Profit net
239 mii lei
Angajați (medie)
3
Capitaluri proprii
227 mii lei
Datorii
109 mii lei
Active totale
379 mii lei
Marjă netă
41%
Cifră / angajat
194 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 29% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-200 mii0200 mii400 mii600 mii2018: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 1.240 lei20182019: cifra de afaceri 225.785 lei; profit net 128.370 lei20192020: cifra de afaceri 294.919 lei; pierdere netă 3.663 lei20202021: cifra de afaceri 298.211 lei; pierdere netă 96.868 lei20212022: cifra de afaceri 288.971 lei; pierdere netă 34.329 lei20222023: cifra de afaceri 83.636 lei; profit net 62.662 lei20232024: cifra de afaceri 158.180 lei; pierdere netă 17.932 lei20242025: cifra de afaceri 583.177 lei; profit net 239.048 lei2025
Indicator (lei)20182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă—226 mii295 mii298 mii289 mii84 mii158 mii583 mii
Venituri totale0226 mii312 mii321 mii311 mii296 mii196 mii608 mii
Cheltuieli totale1.24095 mii313 mii415 mii343 mii230 mii210 mii324 mii
Profit / pierdere brută-1.240131 mii-1.124-94 mii-31 mii65 mii-14 mii284 mii
Profit / pierdere netă-1.240128 mii-3.663-97 mii-34 mii63 mii-18 mii239 mii
Număr mediu de angajați2412127423
Active imobilizate——151 mii136 mii113 mii91 mii70 mii50 mii
Active circulante671305 mii163 mii70 mii62 mii73 mii79 mii330 mii
din care stocuri——42 mii48 mii56 mii66 mii67 mii57 mii
creanțe—173 mii——4.4477.4561.524230 mii
casa și conturi la bănci671131 mii121 mii22 mii1.41823811 mii43 mii
Cheltuieli în avans—3.2003.200—————
Datorii1.7117.74337 mii46 mii121 mii70 mii95 mii109 mii
Venituri în avans—173 mii156 mii134 mii111 mii89 mii66 mii44 mii
Capitaluri proprii-1.040127 mii124 mii27 mii-57 mii5.656-12 mii227 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 4 din 24 în județul Ialomița și locul 584 din 3.706 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor.

Firme similare din județul Ialomița

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 09.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor

  • 2223 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8129 Alte activități de curățenie
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică
  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană

Întrebări frecvente despre ANY CLEAN CONSTRUCT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ANY CLEAN CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ANY CLEAN CONSTRUCT S.R.L. este 40254059, iar codul de TVA este RO40254059. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J21/710/2018, iar codul EUID este ROONRC.J21/710/2018.

Unde are sediul ANY CLEAN CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul social al firmei ANY CLEAN CONSTRUCT S.R.L. este în MATEI BASARAB, bl. MB14, sc. B, et. 5, ap. 19, Municipiul Slobozia, Ialomița, județul Ialomița, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ANY CLEAN CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ANY CLEAN CONSTRUCT S.R.L. este „Activități generale de curățenie a clădirilor”, cod CAEN 8121. În Registrul Comerțului are autorizate în total 16 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ANY CLEAN CONSTRUCT S.R.L.?

ANY CLEAN CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 decembrie 2018, deci are 7 ani de activitate.

Cum pot contacta firma ANY CLEAN CONSTRUCT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0765 *** 665). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ANY CLEAN CONSTRUCT S.R.L.?

În 2025, ANY CLEAN CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 583 mii lei și un profit net de 239 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ANY CLEAN CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. ANY CLEAN CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 18 septembrie 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează