ANTOMAR LOGISTIC S.R.L.
Sat Bărbulețu, Comuna Bărbulețu, Dâmbovița
În 2025: cifra de afaceri 624 mii lei, profit net 14 mii lei, 2 angajați.
Despre ANTOMAR LOGISTIC S.R.L.
ANTOMAR LOGISTIC S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 martie 2014 cu numărul J2014000156159 și codul unic de înregistrare (CUI) 32912927, cu sediul în Bărbulețu, județul Dâmbovița. Activitatea principală este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 624 mii lei (+6% față de 2024), un profit net de 14 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 466 mii lei la 624 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 8 octombrie 2014.
Date de identificare
- CUI
- 32912927
- Nr. Registrul Comerțului
- J2014000156159
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 12 martie 2014
- EUID
- ROONRC.J2014000156159
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 01.10.2026
din 08.10.2014
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 624 mii lei
- Profit net
- 14 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 14 mii lei
- Datorii
- 307 mii lei
- Active totale
- 321 mii lei
- Marjă netă
- 2,2%
- Cifră / angajat
- 312 mii lei
+6% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 96% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 379 mii | 442 mii | 596 mii | 502 mii | 717 mii | 466 mii | 604 mii | 537 mii | 589 mii | 624 mii |
| Venituri totale | 382 mii | 445 mii | 602 mii | 504 mii | 727 mii | 522 mii | 618 mii | 538 mii | 602 mii | 643 mii |
| Cheltuieli totale | 376 mii | 422 mii | 680 mii | 492 mii | 694 mii | 496 mii | 586 mii | 525 mii | 563 mii | 616 mii |
| Profit / pierdere brută | 5.572 | 23 mii | -78 mii | 12 mii | 32 mii | 27 mii | 31 mii | 12 mii | 39 mii | 27 mii |
| Profit / pierdere netă | -1.969 | 19 mii | -84 mii | 7.374 | 25 mii | 21 mii | 25 mii | 6.919 | 25 mii | 14 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 78 mii | 41 mii | 438 mii | 343 mii | 284 mii | 300 mii | 148 mii | 94 mii | 95 mii | 44 mii |
| Active circulante | 89 mii | 185 mii | 146 mii | 169 mii | 255 mii | 253 mii | 254 mii | 220 mii | 241 mii | 277 mii |
| din care stocuri | — | — | — | — | 4.348 | 4.348 | — | — | — | — |
| creanțe | 34 mii | 62 mii | 100 mii | 121 mii | 172 mii | 149 mii | 97 mii | 46 mii | 123 mii | 150 mii |
| casa și conturi la bănci | 56 mii | 123 mii | 46 mii | 48 mii | 79 mii | 100 mii | 157 mii | 174 mii | 117 mii | 126 mii |
| Datorii | 228 mii | 269 mii | 711 mii | 631 mii | 633 mii | 625 mii | 407 mii | 312 mii | 310 mii | 307 mii |
| Capitaluri proprii | -61 mii | -42 mii | -126 mii | -119 mii | -94 mii | -72 mii | -4.679 | 2.240 | 25 mii | 14 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 349 din 1.129 în județul Dâmbovița și locul 13.533 din 35.552 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.
Firme similare din județul Dâmbovița
- BĂDILĂ GENERAL TRANS S.R.L. · Bilciurești635 mii lei · 2 ang.
- MARI LUNA LOGISTIC S.R.L. · Bujoreanca (com. Cornești)630 mii lei · 2 ang.
- ARENA CURIER EXPRES S.R.L. · Crevedia625 mii lei · 0 ang.
- TEO EXPEDITII EXPRES S.R.L. · Crevedia624 mii lei · 1 ang.
- SIGMO EDUARD S.R.L. · Blidari (com. Cobia)622 mii lei · 1 ang.
- MARIUS TRANSMAR CARGO S.R.L. · Moreni618 mii lei · 2 ang.
- NELTRANS SRL · Găești618 mii lei · 2 ang.
- VLADIMIR DINAMIC TRANS S.R.L. · Decindeni (com. Dragomirești)616 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Întrebări frecvente despre ANTOMAR LOGISTIC S.R.L.
Care este CUI-ul firmei ANTOMAR LOGISTIC S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ANTOMAR LOGISTIC S.R.L. este 32912927, iar codul de TVA este RO32912927. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2014000156159, iar codul EUID este ROONRC.J2014000156159.
Unde are sediul ANTOMAR LOGISTIC S.R.L.?
Sediul social al firmei ANTOMAR LOGISTIC S.R.L. este în Sat Bărbulețu, Comuna Bărbulețu, Dâmbovița, județul Dâmbovița, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ANTOMAR LOGISTIC S.R.L.?
Activitatea principală a firmei ANTOMAR LOGISTIC S.R.L. este „Transporturi rutiere de mărfuri”, cod CAEN 4941.
Când a fost înființată ANTOMAR LOGISTIC S.R.L.?
ANTOMAR LOGISTIC S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 martie 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ANTOMAR LOGISTIC S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0721 *** 779). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are ANTOMAR LOGISTIC S.R.L.?
În 2025, ANTOMAR LOGISTIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 624 mii lei și un profit net de 14 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ANTOMAR LOGISTIC S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. ANTOMAR LOGISTIC S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 8 octombrie 2014. Datele au fost verificate la ANAF pe 2 octombrie 2026.