Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA10 ani pe piață

ANROMTECH IMPEX S.R.L.

CUI 35525267J2016000136171

BLAJ, bl. C10, ap. 2, Municipiul Galați, Galați

În 2025: cifra de afaceri 139 mii lei, profit net 1.138 lei.

Despre ANROMTECH IMPEX S.R.L.

ANROMTECH IMPEX S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 ianuarie 2016 cu numărul J2016000136171 și codul unic de înregistrare (CUI) 35525267, cu sediul în Galați, județul Galați. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata nespecializat” (cod CAEN 4690). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 139 mii lei (+132% față de 2024), un profit net de 1.138 lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 1.681 lei la 139 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 15 iulie 2026.

Date de identificare

CUI
35525267
Nr. Registrul Comerțului
J2016000136171
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
28 ianuarie 2016
EUID
ROONRC.J2016000136171
Cod poștal
800463

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 15.07.2026

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu

reactivat 09.07.2026

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
06.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
139 mii lei

+132% față de 2024

Profit net
1.138 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
7.162 lei
Datorii
65 mii lei
Active totale
72 mii lei
Marjă netă
0,8%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Datorii de 90% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-250 mii0250 mii500 mii750 mii1 mil2016: cifra de afaceri 2.500 lei; profit net 17 lei20162017: cifra de afaceri 948.109 lei; profit net 34.812 lei20172018: cifra de afaceri 416.228 lei; profit net 10.819 lei20182019: cifra de afaceri 328.512 lei; profit net 9.621 lei20192020: cifra de afaceri 10.806 lei; profit net 11 lei20202021: cifra de afaceri 1.681 lei; profit net 635 lei20212022: cifra de afaceri 201.540 lei; pierdere netă 10.179 lei20222023: cifra de afaceri 78.119 lei; pierdere netă 12.609 lei20232024: cifra de afaceri 60.000 lei; profit net 3.223 lei20242025: cifra de afaceri 139.288 lei; profit net 1.138 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă2.500948 mii416 mii329 mii11 mii1.681202 mii78 mii60 mii139 mii
Venituri totale2.500948 mii416 mii329 mii14 mii1.681202 mii78 mii60 mii139 mii
Cheltuieli totale2.408899 mii401 mii310 mii14 mii997206 mii91 mii56 mii137 mii
Profit / pierdere brută9249 mii15 mii19 mii443684-4.132-13 mii4.2361.939
Profit / pierdere netă1735 mii11 mii9.62111635-10 mii-13 mii3.2231.138
Număr mediu de angajați—1111—111—
Active imobilizate——7.2004.000——————
Active circulante717119 mii154 mii105 mii95 mii81 mii130 mii58 mii142 mii72 mii
din care stocuri—10 mii85 mii29 mii29 mii29 mii72 mii2.98271 mii57 mii
creanțe—106 mii65 mii75 mii65 mii51 mii57 mii47 mii57 mii10 mii
casa și conturi la bănci7173.0693.4785871.1691.0161.4217.81713 mii5.642
Cheltuieli în avans————61—————
Datorii50084 mii126 mii64 mii50 mii36 mii95 mii35 mii115 mii65 mii
Capitaluri proprii21735 mii35 mii45 mii45 mii46 mii35 mii23 mii26 mii7.162
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 136 din 169 în județul Galați și locul 4.868 din 6.117 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat.

Firme similare din județul Galați

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat

  • 2433 Producția de profile obținute la rece
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 9699 Alte servicii personale n.c.a.

Întrebări frecvente despre ANROMTECH IMPEX S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ANROMTECH IMPEX S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ANROMTECH IMPEX S.R.L. este 35525267, iar codul de TVA este RO35525267. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2016000136171, iar codul EUID este ROONRC.J2016000136171.

Unde are sediul ANROMTECH IMPEX S.R.L.?

Sediul social al firmei ANROMTECH IMPEX S.R.L. este în BLAJ, bl. C10, ap. 2, Municipiul Galați, Galați, județul Galați, cod poștal 800463, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ANROMTECH IMPEX S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ANROMTECH IMPEX S.R.L. este „Comerț cu ridicata nespecializat”, cod CAEN 4690. În Registrul Comerțului are autorizate în total 12 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ANROMTECH IMPEX S.R.L.?

ANROMTECH IMPEX S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 ianuarie 2016, deci are 10 ani de activitate.

Cum pot contacta firma ANROMTECH IMPEX S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ANROMTECH IMPEX S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Galați sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are ANROMTECH IMPEX S.R.L.?

În 2025, ANROMTECH IMPEX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 139 mii lei și un profit net de 1.138 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ANROMTECH IMPEX S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. ANROMTECH IMPEX S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 15 iulie 2026. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 octombrie 2026.

Explorează