ANGEL SMILE SRL
MĂGURA, Sat Măgura, Comuna Măgura, Bacău
În 2025: cifra de afaceri 252 mii lei, pierdere netă 13 mii lei, 1 angajați.
Despre ANGEL SMILE SRL
ANGEL SMILE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 mai 2014 cu numărul J4/492/2014 și codul unic de înregistrare (CUI) 33194124, cu sediul în Măgura, județul Bacău. Activitatea principală este „Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice” (cod CAEN 3250). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 252 mii lei (+62% față de 2024), o pierdere netă de 13 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 171 mii lei la 252 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 33194124
- Nr. Registrul Comerțului
- J4/492/2014
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 22 mai 2014
- EUID
- ROONRC.J4/492/2014
- Cod poștal
- 607305
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 04.11.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 252 mii lei
- Pierdere netă
- 13 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- -77 mii lei
- Datorii
- 300 mii lei
- Active totale
- 223 mii lei
- Marjă netă
- -5%
- Cifră / angajat
- 252 mii lei
+62% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în 2025; datorii mai mari decât activele (135%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 111 mii | 181 mii | 182 mii | 165 mii | 127 mii | 171 mii | 163 mii | 147 mii | 156 mii | 252 mii |
| Venituri totale | 111 mii | 181 mii | 182 mii | 165 mii | 134 mii | 171 mii | 163 mii | 147 mii | 156 mii | 252 mii |
| Cheltuieli totale | 108 mii | 158 mii | 198 mii | 167 mii | 125 mii | 162 mii | 235 mii | 146 mii | 146 mii | 262 mii |
| Profit / pierdere brută | 2.990 | 23 mii | -16 mii | -1.633 | 8.451 | 8.300 | -72 mii | 1.542 | 9.886 | -10 mii |
| Profit / pierdere netă | 1.572 | 21 mii | -18 mii | -3.287 | 7.177 | 6.593 | -73 mii | 67 | 8.326 | -13 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 286 mii | 273 mii | 261 mii | 249 mii | 242 mii | 235 mii | 228 mii | 221 mii | 215 mii | 212 mii |
| Active circulante | 59 mii | 84 mii | 80 mii | 76 mii | 105 mii | 96 mii | 5.909 | 4.146 | 21 mii | 11 mii |
| din care stocuri | 17 mii | 1.611 | 6.661 | 6.756 | 6.756 | 1.886 | 269 | — | — | — |
| casa și conturi la bănci | 42 mii | 82 mii | 74 mii | 69 mii | 98 mii | 94 mii | 5.640 | 4.146 | 21 mii | 11 mii |
| Datorii | 328 mii | 319 mii | 320 mii | 308 mii | 322 mii | 324 mii | 307 mii | 299 mii | 301 mii | 300 mii |
| Capitaluri proprii | 17 mii | 39 mii | 21 mii | 18 mii | 25 mii | 6.834 | -73 mii | -73 mii | -65 mii | -77 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Bacău
- STARGODENT SRL · Holt (com. Letea Veche)396 mii lei · 3 ang.
- FLORIDENT SRL · Bacău205 mii lei · 2 ang.
- DENS CORONATUS SRL · Dărmănești184 mii lei · 2 ang.
- BRESIS SRL · Bacău163 mii lei · 2 ang.
- NOVO PROLAB S.R.L. · Onești133 mii lei · 1 ang.
- TRIA DENT S.R.L. · Onești133 mii lei · 1 ang.
- SAILOR V.I.M. SRL · Bacău114 mii lei · 2 ang.
- DENTIMANTECH S.R.L. · Onești92 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
3 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 10075/180/202502.06.2025
încuviinţarea executării silite dos. exec. nr. 179/2025
Judecătoria Bacau · Fond · Litigii cu profesioniştii · calitate: Debitor
- 21972/180/202404.12.2024
ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u.
Judecătoria Bacau · Fond · Litigii cu profesioniştii · calitate: Pârât
- 6400/180/202416.04.2024
cerere de valoare redusă
Judecătoria Bacau · Fond · Litigii cu profesioniştii · calitate: Intimat
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 20.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 3250 – Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
- 3250 Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
Întrebări frecvente despre ANGEL SMILE SRL
Care este CUI-ul firmei ANGEL SMILE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ANGEL SMILE SRL este 33194124. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J4/492/2014, iar codul EUID este ROONRC.J4/492/2014.
Unde are sediul ANGEL SMILE SRL?
Sediul social al firmei ANGEL SMILE SRL este în MĂGURA, Sat Măgura, Comuna Măgura, Bacău, județul Bacău, cod poștal 607305, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ANGEL SMILE SRL?
Activitatea principală a firmei ANGEL SMILE SRL este „Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice”, cod CAEN 3250.
Când a fost înființată ANGEL SMILE SRL?
ANGEL SMILE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 mai 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ANGEL SMILE SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ANGEL SMILE SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Măgura sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are ANGEL SMILE SRL?
În 2025, ANGEL SMILE SRL a raportat o cifră de afaceri de 252 mii lei și o pierdere netă de 13 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ANGEL SMILE SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, ANGEL SMILE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 4 noiembrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/33194124API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.