Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

ANDY-ALEX RUSTIC S.R.L.

CUI 52695423J2025078653002

Șipot, Sat Vulcăneasa, Comuna Mera, Vrancea

În 2025: cifra de afaceri 7.561 lei, profit net 1.898 lei.

Despre ANDY-ALEX RUSTIC S.R.L.

ANDY-ALEX RUSTIC S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 octombrie 2025 cu numărul J2025078653002 și codul unic de înregistrare (CUI) 52695423, cu sediul în Vulcăneasa (com. Mera), județul Vrancea. Activitatea principală este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.561 lei, un profit net de 1.898 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52695423
Nr. Registrul Comerțului
J2025078653002
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
15 octombrie 2025
EUID
ROONRC.J2025078653002
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
7.561 lei
Profit net
1.898 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.098 lei
Datorii
1.562 lei
Active totale
3.660 lei
Marjă netă
25,1%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 43% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă7.561
Venituri totale7.561
Cheltuieli totale5.301
Profit / pierdere brută2.260
Profit / pierdere netă1.898
Active imobilizate749
Active circulante2.911
casa și conturi la bănci2.911
Datorii1.562
Capitaluri proprii2.098
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 526 din 554 în județul Vrancea și locul 34.567 din 35.552 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.

Firme similare din județul Vrancea

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 14.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri

  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală
  • 0210 Silvicultură și alte activități forestiere
  • 0220 Exploatarea forestieră
  • 0230 Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
  • 0240 Activități de servicii anexe silviculturii
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
  • 4687 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
  • 4689 Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări

Întrebări frecvente despre ANDY-ALEX RUSTIC S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ANDY-ALEX RUSTIC S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ANDY-ALEX RUSTIC S.R.L. este 52695423. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025078653002, iar codul EUID este ROONRC.J2025078653002.

Unde are sediul ANDY-ALEX RUSTIC S.R.L.?

Sediul social al firmei ANDY-ALEX RUSTIC S.R.L. este în Șipot, Sat Vulcăneasa, Comuna Mera, Vrancea, Vulcăneasa (com. Mera), județul Vrancea, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ANDY-ALEX RUSTIC S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ANDY-ALEX RUSTIC S.R.L. este „Transporturi rutiere de mărfuri”, cod CAEN 4941. În Registrul Comerțului are autorizate în total 18 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ANDY-ALEX RUSTIC S.R.L.?

ANDY-ALEX RUSTIC S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 octombrie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma ANDY-ALEX RUSTIC S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0765 *** 042). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ANDY-ALEX RUSTIC S.R.L.?

În 2025, ANDY-ALEX RUSTIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.561 lei și un profit net de 1.898 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ANDY-ALEX RUSTIC S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, ANDY-ALEX RUSTIC S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează