ANDRE-MIT CAD SRL
CALEA ODOBEȘTI, Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea
În 2025: cifra de afaceri 48 mii lei, pierdere netă 81 mii lei, 2 angajați.
Despre ANDRE-MIT CAD SRL
ANDRE-MIT CAD SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 august 2012 cu numărul J2012000393396 și codul unic de înregistrare (CUI) 30548863, cu sediul în Câmpineanca, județul Vrancea. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 14 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 48 mii lei (-60% față de 2024), o pierdere netă de 81 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 191 mii lei la 48 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 30548863
- Nr. Registrul Comerțului
- J2012000393396
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 14 august 2012
- EUID
- ROONRC.J2012000393396
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.10.2026
reactivat 12.02.2025
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 48 mii lei
- Pierdere netă
- 81 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 260 mii lei
- Datorii
- 44 mii lei
- Active totale
- 304 mii lei
- Marjă netă
- -169,8%
- Cifră / angajat
- 24 mii lei
-60% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani; cifra de afaceri a scăzut cu 60% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 79 mii | 53 mii | 90 mii | 146 mii | 93 mii | 191 mii | 139 mii | 282 mii | 118 mii | 48 mii |
| Venituri totale | 79 mii | 53 mii | 90 mii | 146 mii | 93 mii | 191 mii | 139 mii | 282 mii | 118 mii | 48 mii |
| Cheltuieli totale | 25 mii | 63 mii | 64 mii | 54 mii | 49 mii | 85 mii | 70 mii | 135 mii | 151 mii | 128 mii |
| Profit / pierdere brută | 54 mii | -10 mii | 26 mii | 92 mii | 44 mii | 107 mii | 69 mii | 146 mii | -33 mii | -80 mii |
| Profit / pierdere netă | 52 mii | -11 mii | 25 mii | 90 mii | 43 mii | 105 mii | 68 mii | 143 mii | -35 mii | -81 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 78 mii | 51 mii | 42 mii | 42 mii | 44 mii | 44 mii | 48 mii | 139 mii | 140 mii | 157 mii |
| Active circulante | 16 mii | 90 mii | 124 mii | 112 mii | 86 mii | 364 mii | 432 mii | 370 mii | 247 mii | 147 mii |
| din care stocuri | 3.786 | 5.636 | 8.110 | 8.110 | 9.921 | 13 mii | 14 mii | 14 mii | 17 mii | 20 mii |
| creanțe | — | 12 mii | 12 mii | 12 mii | 12 mii | 114 mii | 168 mii | 122 mii | 34 mii | 34 mii |
| casa și conturi la bănci | 13 mii | 73 mii | 104 mii | 92 mii | 65 mii | 237 mii | 249 mii | 234 mii | 195 mii | 93 mii |
| Datorii | 39 mii | 395 | 560 | 0 | 0 | 3.980 | 113 mii | 14 mii | 46 mii | 44 mii |
| Capitaluri proprii | 55 mii | 140 mii | 166 mii | 154 mii | 130 mii | 404 mii | 367 mii | 495 mii | 341 mii | 260 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 250 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 101 din 126 în județul Vrancea și locul 13.851 din 16.139 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.
Firme similare din județul Vrancea
- VIACADRIS S.R.L. · Focșani58 mii lei · 1 ang.
- ROVISA SERV SRL · Câmpineanca52 mii lei · 0 ang.
- DRAWING27 INSTAL S.R.L. · Focșani50 mii lei · 1 ang.
- TOPO-SERVICE & PARTNERS SRL · Câmpineanca44 mii lei · 5 ang.
- INFRABUILD INSPECT S.R.L. · Focșani40 mii lei · 0 ang.
- CON PAUL PRIMERO S.R.L. · Plăcințeni (com. Boghești)39 mii lei · 0 ang.
- GEOSTAR PROCONS SRL · Focșani35 mii lei · 1 ang.
- ACTUAL STRUCT S.R.L. · Focșani32 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 05.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
- 4291 Construcții hidrotehnice
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7111 Activități de arhitectură
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Întrebări frecvente despre ANDRE-MIT CAD SRL
Care este CUI-ul firmei ANDRE-MIT CAD SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ANDRE-MIT CAD SRL este 30548863. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2012000393396, iar codul EUID este ROONRC.J2012000393396.
Unde are sediul ANDRE-MIT CAD SRL?
Sediul social al firmei ANDRE-MIT CAD SRL este în CALEA ODOBEȘTI, Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea, județul Vrancea, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ANDRE-MIT CAD SRL?
Activitatea principală a firmei ANDRE-MIT CAD SRL este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112. În Registrul Comerțului are autorizate în total 18 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ANDRE-MIT CAD SRL?
ANDRE-MIT CAD SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 august 2012, deci are 14 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ANDRE-MIT CAD SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0736 *** 913). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are ANDRE-MIT CAD SRL?
În 2025, ANDRE-MIT CAD SRL a raportat o cifră de afaceri de 48 mii lei și o pierdere netă de 81 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ANDRE-MIT CAD SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, ANDRE-MIT CAD SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.