ANDRE FARM SRL
et. P, Sat Malu Cu Flori, Comuna Malu Cu Flori, Dâmbovița
În 2025: cifra de afaceri 981 mii lei, profit net 81 mii lei, 1 angajați.
Despre ANDRE FARM SRL
ANDRE FARM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 martie 2000 cu numărul J15/36/2000 și codul unic de înregistrare (CUI) 12759048, cu sediul în Malu Cu Flori, județul Dâmbovița. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate” (cod CAEN 4773). Firma are 26 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 981 mii lei (+1% față de 2024), un profit net de 81 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 656 mii lei la 981 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2000.
Date de identificare
- CUI
- 12759048
- Nr. Registrul Comerțului
- J15/36/2000
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 08 martie 2000
- EUID
- ROONRC.J15/36/2000
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 04.10.2026
din 01.11.2000
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 981 mii lei
- Profit net
- 81 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 81 mii lei
- Datorii
- 266 mii lei
- Active totale
- 347 mii lei
- Marjă netă
- 8,2%
- Cifră / angajat
- 981 mii lei
+1% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 77% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 642 mii | 612 mii | 601 mii | 584 mii | 666 mii | 656 mii | 764 mii | 820 mii | 970 mii | 981 mii |
| Venituri totale | 644 mii | 613 mii | 611 mii | 595 mii | 666 mii | 657 mii | 768 mii | 820 mii | 970 mii | 982 mii |
| Cheltuieli totale | 620 mii | 587 mii | 590 mii | 520 mii | 574 mii | 612 mii | 673 mii | 750 mii | 875 mii | 885 mii |
| Profit / pierdere brută | 24 mii | 26 mii | 21 mii | 75 mii | 92 mii | 45 mii | 95 mii | 70 mii | 95 mii | 97 mii |
| Profit / pierdere netă | 20 mii | 20 mii | 15 mii | 69 mii | 85 mii | 39 mii | 87 mii | 63 mii | 79 mii | 81 mii |
| Număr mediu de angajați | 3 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 418 | 179 | — | — | — | — | — | 2.545 | 1.560 | 575 |
| Active circulante | 174 mii | 179 mii | 214 mii | 221 mii | 270 mii | 242 mii | 269 mii | 283 mii | 285 mii | 347 mii |
| din care stocuri | 96 mii | 97 mii | 96 mii | 107 mii | 139 mii | 96 mii | 101 mii | 104 mii | 124 mii | 158 mii |
| creanțe | 21 mii | 74 mii | 103 mii | 80 mii | 98 mii | 120 mii | 132 mii | 109 mii | 81 mii | 138 mii |
| casa și conturi la bănci | 57 mii | 7.384 | 16 mii | 34 mii | 32 mii | 25 mii | 35 mii | 70 mii | 80 mii | 51 mii |
| Cheltuieli în avans | 665 | 273 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 155 mii | 159 mii | 179 mii | 152 mii | 150 mii | 174 mii | 182 mii | 217 mii | 205 mii | 266 mii |
| Capitaluri proprii | 20 mii | 20 mii | 35 mii | 69 mii | 120 mii | 68 mii | 88 mii | 68 mii | 82 mii | 81 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 35 din 48 în județul Dâmbovița și locul 1.819 din 2.708 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4773 – Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate.
Firme similare din județul Dâmbovița
- BELONA SRL · Târgoviște1,3 mil lei · 2 ang.
- SAS PHARMA PLUS SRL · Finta Mare (com. Finta)1,3 mil lei · 3 ang.
- CATA VETFARM SRL · Podu Rizii (com. Sălcioara)1,2 mil lei · 3 ang.
- FARMACIA HYGIEIA SRL · Pucioasa1,2 mil lei · 2 ang.
- VALERIA PUR FARM S.R.L. · Telești (com. Ludești)1,1 mil lei · 2 ang.
- OXALYS TEHNOFARM SRL · Târgoviște1 mil lei · 3 ang.
- L & N SRL · Petrești1 mil lei · 2 ang.
- FARMACIA MISHA FARM S.R.L. · Gherghițești (com. Cobia)898 mii lei · 4 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4773 – Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate
- 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
Întrebări frecvente despre ANDRE FARM SRL
Care este CUI-ul firmei ANDRE FARM SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ANDRE FARM SRL este 12759048, iar codul de TVA este RO12759048. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J15/36/2000, iar codul EUID este ROONRC.J15/36/2000.
Unde are sediul ANDRE FARM SRL?
Sediul social al firmei ANDRE FARM SRL este în et. P, Sat Malu Cu Flori, Comuna Malu Cu Flori, Dâmbovița, județul Dâmbovița, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ANDRE FARM SRL?
Activitatea principală a firmei ANDRE FARM SRL este „Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate”, cod CAEN 4773. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ANDRE FARM SRL?
ANDRE FARM SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 martie 2000, deci are 26 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ANDRE FARM SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0245 *** 015). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are ANDRE FARM SRL?
În 2025, ANDRE FARM SRL a raportat o cifră de afaceri de 981 mii lei și un profit net de 81 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ANDRE FARM SRL plătitoare de TVA?
Da. ANDRE FARM SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2000. Datele au fost verificate la ANAF pe 4 octombrie 2026.