ANDRE-COMP SRL
Str. NICOLAE ROSU, București Sectorul 3, București
În 2025: cifra de afaceri 19 mii lei, profit net 353 mii lei, 1 angajați.
Despre ANDRE-COMP SRL
ANDRE-COMP SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 mai 1993 cu numărul J1993012817409 și codul unic de înregistrare (CUI) 4110758, cu sediul în București Sector 3, municipiul București. Activitatea principală este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820). Firma are 33 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 19 mii lei (-47% față de 2024), un profit net de 353 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 579 mii lei la 19 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 1993.
Date de identificare
- CUI
- 4110758
- Nr. Registrul Comerțului
- J1993012817409
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 07 mai 1993
- EUID
- ROONRC.J1993012817409
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 04.10.2026
din 01.12.1993
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 19 mii lei
- Profit net
- 353 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 2,7 mil lei
- Datorii
- 38 mii lei
- Active totale
- 2,8 mil lei
- Marjă netă
- 1.813,2%
- Cifră / angajat
- 19 mii lei
-47% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 47% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 882 mii | 865 mii | 912 mii | 790 mii | 701 mii | 579 mii | 605 mii | 158 mii | 37 mii | 19 mii |
| Venituri totale | 1,2 mil | 867 mii | 1,2 mil | 849 mii | 2,3 mil | 3,1 mil | 629 mii | 5,8 mil | 1,7 mil | 954 mii |
| Cheltuieli totale | 1,2 mil | 823 mii | 986 mii | 670 mii | 2 mil | 2 mil | 502 mii | 1,9 mil | 2 mil | 527 mii |
| Profit / pierdere brută | 45 mii | 44 mii | 252 mii | 179 mii | 250 mii | 1,1 mil | 127 mii | 3,9 mil | -295 mii | 427 mii |
| Profit / pierdere netă | 35 mii | 35 mii | 240 mii | 170 mii | 233 mii | 1,1 mil | 122 mii | 3,5 mil | -295 mii | 353 mii |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 5,4 mil | 5,3 mil | 4,9 mil | 4,7 mil | 4,5 mil | 3,1 mil | 3 mil | 1,6 mil | 750 mii | 410 mii |
| Active circulante | 533 mii | 697 mii | 787 mii | 1,7 mil | 354 mii | 611 mii | 195 mii | 2,8 mil | 1,6 mil | 2,4 mil |
| din care stocuri | 450 mii | 217 mii | 70 mii | 16 mii | 133 mii | 95 mii | — | 6 | 37 mii | 6 |
| creanțe | 67 mii | 471 mii | 409 mii | 684 mii | 13 mii | 419 mii | 44 mii | 1,9 mil | 1,5 mil | 2,3 mil |
| casa și conturi la bănci | 16 mii | 8.373 | 308 mii | 959 mii | 208 mii | 96 mii | 152 mii | 883 mii | 82 mii | 30 mii |
| Datorii | 2 mil | 2 mil | 1,5 mil | 2,3 mil | 1,4 mil | 484 mii | 984 mii | 684 mii | 17 mii | 38 mii |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | 40 mii | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 3,9 mil | 4 mil | 4,1 mil | 4 mil | 3,4 mil | 3,2 mil | 2,2 mil | 3,7 mil | 2,4 mil | 2,7 mil |
| din care capital subscris vărsat | 300 mii | 300 mii | 300 mii | 300 mii | 300 mii | 10 mii | 10 mii | 10 mii | 10 mii | 10 mii |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 3.241 din 3.398 în județul București și locul 13.581 din 14.555 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
Firme similare din județul București
- CHALLENGE CONCEPT S.R.L. · București Sector 220 mii lei · 1 ang.
- HEARTS4HOMES S.R.L. · București Sector 220 mii lei · 0 ang.
- PRIME ASSET MANAGEMENT S.R.L. · București Sector 120 mii lei · 0 ang.
- VITAL URBAN SRL · București Sector 120 mii lei · 0 ang.
- APERCU DESIGN SRL · București Sector 520 mii lei · 0 ang.
- FUNDAYS S.R.L. · București Sector 419 mii lei · 0 ang.
- SELA INVESTMENTS MOBILE SRL · București Sector 119 mii lei · 0 ang.
- UNICONSTRUCT SRL · București Sector 319 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 7312 Servicii de reprezentare media
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
- 7722 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
- 7733 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)
- 7751 Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor
Întrebări frecvente despre ANDRE-COMP SRL
Care este CUI-ul firmei ANDRE-COMP SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ANDRE-COMP SRL este 4110758, iar codul de TVA este RO4110758. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J1993012817409, iar codul EUID este ROONRC.J1993012817409.
Unde are sediul ANDRE-COMP SRL?
Sediul social al firmei ANDRE-COMP SRL este în Str. NICOLAE ROSU, București Sectorul 3, București, București Sector 3, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ANDRE-COMP SRL?
Activitatea principală a firmei ANDRE-COMP SRL este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate”, cod CAEN 6820. În Registrul Comerțului are autorizate în total 13 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ANDRE-COMP SRL?
ANDRE-COMP SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 mai 1993, deci are 33 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ANDRE-COMP SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ANDRE-COMP SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 3 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are ANDRE-COMP SRL?
În 2025, ANDRE-COMP SRL a raportat o cifră de afaceri de 19 mii lei și un profit net de 353 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ANDRE-COMP SRL plătitoare de TVA?
Da. ANDRE-COMP SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 1993. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.