ANDAMPI AUTO SRL
CEAHLĂULUI, Municipiul Brăila, Brăila
În 2025: cifra de afaceri 218 mii lei, pierdere netă 9.641 lei.
Despre ANDAMPI AUTO SRL
ANDAMPI AUTO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 iunie 2016 cu numărul J2016000372094 și codul unic de înregistrare (CUI) 36213034, cu sediul în Brăila, județul Brăila. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule” (cod CAEN 4782). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 218 mii lei (-15% față de 2024), o pierdere netă de 9.641 lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 162 mii lei la 218 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2018.
Date de identificare
- CUI
- 36213034
- Nr. Registrul Comerțului
- J2016000372094
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 16 iunie 2016
- EUID
- ROONRC.J2016000372094
- Cod poștal
- 810161
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 07.10.2026
din 01.02.2018
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 218 mii lei
- Pierdere netă
- 9.641 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 70 mii lei
- Datorii
- 64 mii lei
- Active totale
- 134 mii lei
- Marjă netă
- -4,4%
-15% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 51 mii | 241 mii | 294 mii | 347 mii | 259 mii | 162 mii | 140 mii | 177 mii | 257 mii | 218 mii |
| Venituri totale | 51 mii | 241 mii | 294 mii | 347 mii | 259 mii | 162 mii | 140 mii | 177 mii | 262 mii | 219 mii |
| Cheltuieli totale | 47 mii | 216 mii | 263 mii | 297 mii | 233 mii | 150 mii | 134 mii | 167 mii | 245 mii | 228 mii |
| Profit / pierdere brută | 3.102 | 25 mii | 31 mii | 50 mii | 26 mii | 13 mii | 6.353 | 9.775 | 17 mii | -9.641 |
| Profit / pierdere netă | 1.595 | 17 mii | 22 mii | 39 mii | 18 mii | 7.670 | 2.141 | 8.242 | 14 mii | -9.641 |
| Active imobilizate | 613 | 28 mii | 21 mii | 48 mii | 36 mii | 30 mii | 24 mii | 52 mii | 43 mii | 64 mii |
| Active circulante | 10 mii | 19 mii | 82 mii | 115 mii | 81 mii | 138 mii | 96 mii | 112 mii | 126 mii | 70 mii |
| din care stocuri | 9.851 | 17 mii | 23 mii | 30 mii | 19 mii | 25 mii | 38 mii | 53 mii | 54 mii | 39 mii |
| creanțe | — | — | 1.740 | 7.919 | 818 | 5.929 | 2.848 | 7.304 | — | — |
| casa și conturi la bănci | 539 | 2.740 | 58 mii | 78 mii | 60 mii | 107 mii | 55 mii | 51 mii | 72 mii | 31 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 834 |
| Datorii | 9.208 | 28 mii | 63 mii | 83 mii | 18 mii | 63 mii | 42 mii | 98 mii | 89 mii | 64 mii |
| Capitaluri proprii | 1.795 | 19 mii | 41 mii | 80 mii | 98 mii | 106 mii | 77 mii | 66 mii | 80 mii | 70 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 39 din 57 în județul Brăila și locul 2.833 din 4.197 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4782 – Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule.
Firme similare din județul Brăila
- TECHNIC UNIQUE SRL · Brăila295 mii lei · 1 ang.
- GINLUK AUTO S.R.L. · Brăila287 mii lei · 0 ang.
- DEZAUTOBULINA S.R.L. · Lacu Sărat (com. Chiscani)256 mii lei · 3 ang.
- EPIESEAUTO S.R.L. · Sat Plopu, Oraș Ianca254 mii lei · 1 ang.
- FANSIM SRL · Brăila245 mii lei · 3 ang.
- GMI PIESE UTILAJE S.R.L. · Chiscani227 mii lei · 0 ang.
- CRIMONIJAN SRL · Brăila191 mii lei · 2 ang.
- OBSERVACIONES AUTO SRL · Brăila142 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4782 – Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
- 7120 Activități de testări și analize tehnice
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
Întrebări frecvente despre ANDAMPI AUTO SRL
Care este CUI-ul firmei ANDAMPI AUTO SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ANDAMPI AUTO SRL este 36213034, iar codul de TVA este RO36213034. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2016000372094, iar codul EUID este ROONRC.J2016000372094.
Unde are sediul ANDAMPI AUTO SRL?
Sediul social al firmei ANDAMPI AUTO SRL este în CEAHLĂULUI, Municipiul Brăila, Brăila, județul Brăila, cod poștal 810161, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ANDAMPI AUTO SRL?
Activitatea principală a firmei ANDAMPI AUTO SRL este „Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule”, cod CAEN 4782. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ANDAMPI AUTO SRL?
ANDAMPI AUTO SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 iunie 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ANDAMPI AUTO SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ANDAMPI AUTO SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Brăila sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are ANDAMPI AUTO SRL?
În 2025, ANDAMPI AUTO SRL a raportat o cifră de afaceri de 218 mii lei și o pierdere netă de 9.641 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ANDAMPI AUTO SRL plătitoare de TVA?
Da. ANDAMPI AUTO SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2018. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.