Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

ANCORA TECH S.R.L.

CUI 51751568J2025032652001

ȘTEFAN CORODEANU, et. 2, ap. 16, Municipiul Tecuci, Galați

În 2025: cifra de afaceri 5.500 lei, profit net 4.564 lei.

Despre ANCORA TECH S.R.L.

ANCORA TECH S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 mai 2025 cu numărul J2025032652001 și codul unic de înregistrare (CUI) 51751568, cu sediul în Tecuci, județul Galați. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit” (cod CAEN 4752). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.500 lei, un profit net de 4.564 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51751568
Nr. Registrul Comerțului
J2025032652001
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
09 mai 2025
EUID
ROONRC.J2025032652001
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Tecuci

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
5.500 lei
Profit net
4.564 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
4.564 lei
Datorii
7.841 lei
Active totale
12 mii lei
Marjă netă
83%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 63% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă5.500
Venituri totale5.500
Cheltuieli totale87
Profit / pierdere brută5.413
Profit / pierdere netă4.564
Active circulante12 mii
din care stocuri6.848
creanțe3.000
casa și conturi la bănci2.557
Datorii7.841
Capitaluri proprii4.564

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 69 din 70 în județul Galați și locul 2.805 din 2.858 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4752 – Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit.

Firme similare din județul Galați

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4752 – Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

  • 2223 Fabricarea de uși și ferestre din material plastic
  • 2312 Prelucrarea și fasonarea sticlei plate
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
  • 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 9529 Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.

Întrebări frecvente despre ANCORA TECH S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ANCORA TECH S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ANCORA TECH S.R.L. este 51751568. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025032652001, iar codul EUID este ROONRC.J2025032652001.

Unde are sediul ANCORA TECH S.R.L.?

Sediul social al firmei ANCORA TECH S.R.L. este în ȘTEFAN CORODEANU, et. 2, ap. 16, Municipiul Tecuci, Galați, județul Galați, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ANCORA TECH S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ANCORA TECH S.R.L. este „Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit”, cod CAEN 4752. În Registrul Comerțului are autorizate în total 18 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ANCORA TECH S.R.L.?

ANCORA TECH S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 mai 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma ANCORA TECH S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0766 *** 721). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ANCORA TECH S.R.L.?

În 2025, ANCORA TECH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.500 lei și un profit net de 4.564 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ANCORA TECH S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, ANCORA TECH S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează