ANADREMAT SRL
DRĂGOENI, Loc. Dragoeni, Municipiul Târgu Jiu, Gorj
În 2025: cifra de afaceri 97 mii lei, pierdere netă 84 mii lei, 2 angajați.
Despre ANADREMAT SRL
ANADREMAT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 martie 2013 cu numărul J18/144/2013 și codul unic de înregistrare (CUI) 31390957, cu sediul în Dragoeni (mun. Târgu Jiu), județul Gorj. Activitatea principală este „Recuperarea materialelor reciclabile sortate” (cod CAEN 3832). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 97 mii lei (-85% față de 2024), o pierdere netă de 84 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 330 mii lei la 97 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 20 octombrie 2014.
Date de identificare
- CUI
- 31390957
- Nr. Registrul Comerțului
- J18/144/2013
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 20 martie 2013
- EUID
- ROONRC.J18/144/2013
- Cod poștal
- 210002
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 12.10.2026
din 20.10.2014
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 97 mii lei
- Pierdere netă
- 84 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 531 mii lei
- Datorii
- 216 mii lei
- Active totale
- 747 mii lei
- Marjă netă
- -86,5%
- Cifră / angajat
- 48 mii lei
-85% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; cifra de afaceri a scăzut cu 85% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 110 mii | 123 mii | 246 mii | 381 mii | 301 mii | 330 mii | 995 mii | 225 mii | 660 mii | 97 mii |
| Venituri totale | 110 mii | 123 mii | 246 mii | 388 mii | 301 mii | 330 mii | 1 mil | 225 mii | 660 mii | 97 mii |
| Cheltuieli totale | 82 mii | 110 mii | 195 mii | 310 mii | 287 mii | 314 mii | 545 mii | 352 mii | 373 mii | 180 mii |
| Profit / pierdere brută | 28 mii | 12 mii | 51 mii | 78 mii | 14 mii | 16 mii | 483 mii | -126 mii | 288 mii | -83 mii |
| Profit / pierdere netă | 27 mii | 11 mii | 49 mii | 74 mii | 11 mii | 13 mii | 473 mii | -129 mii | 271 mii | -84 mii |
| Număr mediu de angajați | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 2 |
| Active imobilizate | 603 | 603 | 603 | 603 | 603 | 2.844 | 112 mii | 72 mii | 66 mii | 65 mii |
| Active circulante | 93 mii | 110 mii | 201 mii | 347 mii | 400 mii | 378 mii | 737 mii | 681 mii | 925 mii | 682 mii |
| din care stocuri | 61 mii | 86 mii | 174 mii | 296 mii | 352 mii | 301 mii | 88 mii | 67 mii | 10 mii | 4.103 |
| creanțe | 11 mii | 15 mii | 19 mii | 25 mii | 23 mii | 31 mii | 482 mii | 498 mii | 581 mii | 501 mii |
| casa și conturi la bănci | 21 mii | 8.831 | 7.959 | 27 mii | 25 mii | 47 mii | 167 mii | 116 mii | 334 mii | 177 mii |
| Datorii | 5.956 | 12 mii | 54 mii | 126 mii | 168 mii | 135 mii | 376 mii | 409 mii | 335 mii | 216 mii |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 40 mii | — |
| Capitaluri proprii | 88 mii | 99 mii | 148 mii | 222 mii | 233 mii | 246 mii | 473 mii | 344 mii | 615 mii | 531 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 5 din 6 în județul Gorj și locul 170 din 229 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 3832 – Recuperarea materialelor reciclabile sortate.
Firme similare din județul Gorj
- FERCRIST IMPEX SRL · Târgu Jiu16 mii lei · 0 ang.
- ONDA SRL · Târgu Jiu0 lei · 0 ang.
- CONTI GALAXY 81 SRL · Târgu Jiu0 lei · 0 ang.
- REMAT GORJ SA · Târgu Jiu0 lei · 0 ang.
- NEFERALOKAT 2012 SRL · Târgu Jiu0 lei · 0 ang.
- GABIMETAL COMPANY SRL · Târgu Jiu0 lei · 0 ang.
- RADALS METAL 2014 SRL · Târgu Jiu0 lei · 0 ang.
- RMH DEPO S.R.L. · Florești (com. Țânțăreni)0 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 3832 – Recuperarea materialelor reciclabile sortate
- 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase
- 3812 Colectarea deșeurilor periculoase
- 3831 Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor
- 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate
- 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
Întrebări frecvente despre ANADREMAT SRL
Care este CUI-ul firmei ANADREMAT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ANADREMAT SRL este 31390957, iar codul de TVA este RO31390957. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J18/144/2013, iar codul EUID este ROONRC.J18/144/2013.
Unde are sediul ANADREMAT SRL?
Sediul social al firmei ANADREMAT SRL este în DRĂGOENI, Loc. Dragoeni, Municipiul Târgu Jiu, Gorj, Dragoeni (mun. Târgu Jiu), județul Gorj, cod poștal 210002, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ANADREMAT SRL?
Activitatea principală a firmei ANADREMAT SRL este „Recuperarea materialelor reciclabile sortate”, cod CAEN 3832. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ANADREMAT SRL?
ANADREMAT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 martie 2013, deci are 13 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ANADREMAT SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0761 *** 879). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are ANADREMAT SRL?
În 2025, ANADREMAT SRL a raportat o cifră de afaceri de 97 mii lei și o pierdere netă de 84 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ANADREMAT SRL plătitoare de TVA?
Da. ANADREMAT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 20 octombrie 2014. Datele au fost verificate la ANAF pe 12 octombrie 2026.