AMMA COM SRL
STOLNA, Sat Stolna, Comuna Savadisla, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 167 mii lei, profit net 54 mii lei, 1 angajați.
Despre AMMA COM SRL
AMMA COM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 martie 2005 cu numărul J12/1220/2005 și codul unic de înregistrare (CUI) 17435204, cu sediul în Stolna (com. Savadisla), județul Cluj. Activitatea principală este „Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice” (cod CAEN 2511). Firma are 21 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 167 mii lei (+25% față de 2024), un profit net de 54 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 653 mii lei la 167 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 7 aprilie 2005 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 17435204
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/1220/2005
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 31 martie 2005
- EUID
- ROONRC.J12/1220/2005
- Cod poștal
- 407511
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 12.10.2026
din 07.04.2005
din 01.01.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 167 mii lei
- Profit net
- 54 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 30 mii lei
- Datorii
- 19 mii lei
- Active totale
- 49 mii lei
- Marjă netă
- 32,6%
- Cifră / angajat
- 167 mii lei
+25% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 39% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 7.650 | 54 mii | 310 mii | 289 mii | 650 mii | 653 mii | 117 mii | 229 mii | 133 mii | 167 mii |
| Venituri totale | 9.406 | 54 mii | 313 mii | 290 mii | 650 mii | 653 mii | 118 mii | 229 mii | 133 mii | 184 mii |
| Cheltuieli totale | 17 mii | 22 mii | 260 mii | 170 mii | 575 mii | 505 mii | 159 mii | 230 mii | 228 mii | 122 mii |
| Profit / pierdere brută | -7.465 | 32 mii | 53 mii | 120 mii | 75 mii | 148 mii | -41 mii | -1.632 | -95 mii | 62 mii |
| Profit / pierdere netă | -7.747 | 30 mii | 44 mii | 114 mii | 69 mii | 138 mii | -44 mii | -3.920 | -96 mii | 54 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | 5.156 | 4.505 | 32 mii | 26 mii | 16 mii | 6.491 | 1.248 | 599 |
| Active circulante | 24 mii | 29 mii | 166 mii | 203 mii | 250 mii | 219 mii | 119 mii | 105 mii | 55 mii | 48 mii |
| din care stocuri | 20 mii | 7.455 | — | 21 mii | 69 mii | 75 mii | 79 mii | 74 mii | 4.433 | 4.432 |
| creanțe | 981 | 12 mii | 130 mii | 140 mii | 158 mii | 60 mii | 15 mii | 28 mii | 28 mii | 26 mii |
| casa și conturi la bănci | 2.768 | 9.317 | 36 mii | 42 mii | 23 mii | 84 mii | 25 mii | 2.168 | 23 mii | 18 mii |
| Datorii | 44 mii | 19 mii | 117 mii | 93 mii | 209 mii | 106 mii | 41 mii | 53 mii | 81 mii | 19 mii |
| Capitaluri proprii | -20 mii | 10 mii | 55 mii | 115 mii | 73 mii | 138 mii | 94 mii | 58 mii | -24 mii | 30 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 184 din 284 în județul Cluj și locul 2.386 din 3.553 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 2511 – Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice.
Firme similare din județul Cluj
- LA FORJA INDUSTRIES S.R.L. · Cluj-Napoca169 mii lei · 1 ang.
- MURINOX SERV S.R.L. · Florești168 mii lei · 1 ang.
- DRAGAN WELDER TIG S.R.L. · Apahida162 mii lei · 1 ang.
- SUDOMET PREST S.R.L. · Cluj-Napoca161 mii lei · 1 ang.
- LABORATORUL DE METAL S.R.L. · Turda160 mii lei · 2 ang.
- VAN CUSTOM S.R.L. · Gherla159 mii lei · 1 ang.
- MECSUDPROD SRL · Florești157 mii lei · 0 ang.
- ROMETART SRL · Cluj-Napoca156 mii lei · 2 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 2511 – Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
- 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
- 8130 Activități de întreținere peisagistică
Întrebări frecvente despre AMMA COM SRL
Care este CUI-ul firmei AMMA COM SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei AMMA COM SRL este 17435204, iar codul de TVA este RO17435204. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/1220/2005, iar codul EUID este ROONRC.J12/1220/2005.
Unde are sediul AMMA COM SRL?
Sediul social al firmei AMMA COM SRL este în STOLNA, Sat Stolna, Comuna Savadisla, Cluj, Stolna (com. Savadisla), județul Cluj, cod poștal 407511, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are AMMA COM SRL?
Activitatea principală a firmei AMMA COM SRL este „Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice”, cod CAEN 2511. În Registrul Comerțului are autorizate în total 17 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată AMMA COM SRL?
AMMA COM SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 martie 2005, deci are 21 ani de activitate.
Cum pot contacta firma AMMA COM SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0264 *** 802). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are AMMA COM SRL?
În 2025, AMMA COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 167 mii lei și un profit net de 54 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este AMMA COM SRL plătitoare de TVA?
Da. AMMA COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 7 aprilie 2005 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 12 octombrie 2026.