Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

ALTERA VISION S.R.L.

CUI 52419029J2025065532004

CIBINULUI, bl. CE4, ap. 10, Municipiul Satu Mare, Satu Mare

În 2025: cifra de afaceri 6.858 lei, profit net 2.468 lei.

Despre ALTERA VISION S.R.L.

ALTERA VISION S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 septembrie 2025 cu numărul J2025065532004 și codul unic de înregistrare (CUI) 52419029, cu sediul în Satu Mare, județul Satu Mare. Activitatea principală este „Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare” (cod CAEN 6831). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6.858 lei, un profit net de 2.468 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52419029
Nr. Registrul Comerțului
J2025065532004
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
01 septembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025065532004
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
01.11.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
6.858 lei
Profit net
2.468 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.469 lei
Datorii
1.161 lei
Active totale
3.630 lei
Marjă netă
36%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 32% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă6.858
Venituri totale6.858
Cheltuieli totale3.537
Profit / pierdere brută3.321
Profit / pierdere netă2.468
Active circulante3.630
casa și conturi la bănci3.630
Datorii1.161
Capitaluri proprii2.469
din care capital subscris vărsat1

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Satu Mare

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 22.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6831 – Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Întrebări frecvente despre ALTERA VISION S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ALTERA VISION S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ALTERA VISION S.R.L. este 52419029. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025065532004, iar codul EUID este ROONRC.J2025065532004.

Unde are sediul ALTERA VISION S.R.L.?

Sediul social al firmei ALTERA VISION S.R.L. este în CIBINULUI, bl. CE4, ap. 10, Municipiul Satu Mare, Satu Mare, județul Satu Mare, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ALTERA VISION S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ALTERA VISION S.R.L. este „Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare”, cod CAEN 6831. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ALTERA VISION S.R.L.?

ALTERA VISION S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 septembrie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma ALTERA VISION S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0746 *** 163). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ALTERA VISION S.R.L.?

În 2025, ALTERA VISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.858 lei și un profit net de 2.468 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ALTERA VISION S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, ALTERA VISION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 1 noiembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/52419029

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează