ALGIVAMOD SRL
CETĂȚELE, Sat Cetatele, Comuna Șișești, Maramureș
În 2025: cifra de afaceri — lei, profit net 0 lei.
Despre ALGIVAMOD SRL
ALGIVAMOD SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 august 2017 cu numărul J24/1457/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 38064583, cu sediul în Cetatele (com. Șișești), județul Maramureș. Activitatea principală este „Lucrări de tâmplărie și dulgherie” (cod CAEN 4332). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei. Între 2018 și 2022, cifra de afaceri a crescut (de la 16 mii lei la 65 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 38064583
- Nr. Registrul Comerțului
- J24/1457/2017
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 03 august 2017
- EUID
- ROONRC.J24/1457/2017
- Cod poștal
- 437327
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- — lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- -25 mii lei
- Datorii
- 31 mii lei
- Active totale
- 6.257 lei
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (497%); fără venituri raportate în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.000 | 16 mii | 20 mii | 84 mii | 61 mii | 65 mii | — | — | — |
| Venituri totale | 4.000 | 16 mii | 20 mii | 89 mii | 89 mii | 66 mii | 0 | 428 | 0 |
| Cheltuieli totale | 3.784 | 10 mii | 24 mii | 83 mii | 104 mii | 66 mii | 12 mii | 2.388 | — |
| Profit / pierdere brută | 216 | 6.015 | -4.291 | 5.995 | -15 mii | -362 | -12 mii | -1.960 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 96 | 5.527 | -4.879 | 5.152 | -16 mii | -1.159 | -12 mii | -1.960 | 0 |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | 2 | 2 | 0 | 0 | — | — |
| Active imobilizate | 136 | — | — | 3.649 | 3.173 | 2.697 | 2.539 | 2.539 | 2.539 |
| Active circulante | 4.280 | 5.871 | 2.633 | 26 mii | 9.699 | 2.295 | 5.982 | 3.719 | 3.718 |
| creanțe | — | — | — | 4.500 | — | — | — | — | — |
| casa și conturi la bănci | 4.280 | 5.871 | 2.633 | 21 mii | 9.699 | 2.295 | 5.982 | 3.719 | 3.718 |
| Datorii | 4.120 | 48 | 1.689 | 23 mii | 23 mii | 16 mii | 31 mii | 31 mii | 31 mii |
| Capitaluri proprii | 296 | 5.823 | 944 | 6.096 | -9.659 | -11 mii | -23 mii | -25 mii | -25 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Maramureș
- LEMN CONSTRUCT STAR S.R.L. · Bârsana0 lei · 1 ang.
- DIV BUZURA MONTAJ S.R.L. · Borsa (oraș Borșa)0 lei · 1 ang.
- VM TRANSCONSTRUCT PROJECT S.R.L. · Baia Mare0 lei · 0 ang.
- TERMOMIANT S.R.L. · Tăuții-Măgherăus0 lei · 0 ang.
- PORLEZZA SERVICE S.R.L. · Borsa (oraș Borșa)0 lei · 0 ang.
- DENOR SRL · Baia Mare0 lei · 0 ang.
- VOTRECUISINE SRL · Sat Răzoare, Oraș Târgu Lăpuș0 lei · 0 ang.
- BEST WINDOWS S.R.L. · Rozavlea0 lei · 2 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 17.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
- 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
- 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 9524 Repararea mobilei și a furniturilor casnice
Întrebări frecvente despre ALGIVAMOD SRL
Care este CUI-ul firmei ALGIVAMOD SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ALGIVAMOD SRL este 38064583. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J24/1457/2017, iar codul EUID este ROONRC.J24/1457/2017.
Unde are sediul ALGIVAMOD SRL?
Sediul social al firmei ALGIVAMOD SRL este în CETĂȚELE, Sat Cetatele, Comuna Șișești, Maramureș, Cetatele (com. Șișești), județul Maramureș, cod poștal 437327, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ALGIVAMOD SRL?
Activitatea principală a firmei ALGIVAMOD SRL este „Lucrări de tâmplărie și dulgherie”, cod CAEN 4332. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ALGIVAMOD SRL?
ALGIVAMOD SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 august 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ALGIVAMOD SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ALGIVAMOD SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Cetatele (com. Șișești) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are ALGIVAMOD SRL?
În 2025, ALGIVAMOD SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ALGIVAMOD SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, ALGIVAMOD SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.