AGAPE&ANTONESEI SRL
CUCU, bl. 303, sc. A, et. 4, ap. 13, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri 82 mii lei, profit net 7.915 lei, 1 angajați.
Despre AGAPE&ANTONESEI SRL
AGAPE&ANTONESEI SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 iunie 2017 cu numărul J2017001776229 și codul unic de înregistrare (CUI) 37755475, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă” (cod CAEN 4933). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 82 mii lei (+7% față de 2024), un profit net de 7.915 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 30 mii lei la 82 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 37755475
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017001776229
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 14 iunie 2017
- EUID
- ROONRC.J2017001776229
- Cod poștal
- 700082
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 08.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 82 mii lei
- Profit net
- 7.915 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 8.155 lei
- Datorii
- 6.062 lei
- Active totale
- 14 mii lei
- Marjă netă
- 9,7%
- Cifră / angajat
- 82 mii lei
+7% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 43% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 8.786 | 55 mii | 66 mii | 50 mii | 30 mii | 77 mii | 88 mii | 77 mii | 82 mii |
| Venituri totale | 8.786 | 55 mii | 66 mii | 50 mii | 35 mii | 77 mii | 95 mii | 77 mii | 85 mii |
| Cheltuieli totale | 9.316 | 17 mii | 10 mii | 11 mii | 18 mii | 37 mii | 92 mii | 78 mii | 76 mii |
| Profit / pierdere brută | -530 | 38 mii | 56 mii | 39 mii | 17 mii | 39 mii | 2.204 | -1.712 | 8.733 |
| Profit / pierdere netă | -618 | 37 mii | 54 mii | 38 mii | 16 mii | 39 mii | 1.326 | -2.478 | 7.915 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 4.661 | 3.161 | 2.012 | 862 | 37 mii | 27 mii | 17 mii | 7.456 | 0 |
| Active circulante | 1.553 | 33 mii | 88 mii | 127 mii | 107 mii | 21 mii | 11 mii | 3.298 | 13 mii |
| din care stocuri | 12 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| casa și conturi la bănci | 1.541 | 33 mii | 88 mii | 127 mii | 107 mii | 21 mii | 11 mii | 3.298 | 13 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 910 | 1.275 |
| Datorii | 6.632 | 125 | 238 | 25 | 168 | 9.269 | 6.934 | 4.576 | 6.062 |
| Capitaluri proprii | -418 | 36 mii | 90 mii | 128 mii | 144 mii | 39 mii | 22 mii | 7.088 | 8.155 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 291 din 730 în județul Iași și locul 4.807 din 12.922 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă.
Firme similare din județul Iași
- CESALTO TAXI S.R.L. · Iași83 mii lei · 1 ang.
- ANGELDRIVE S.R.L. · Iași83 mii lei · 0 ang.
- MNL TRANS IAȘI S.R.L. · Iași82 mii lei · 0 ang.
- IASI LUX DOI S.R.L. · Iași82 mii lei · 1 ang.
- SENK.CIP S.R.L. · Iași82 mii lei · 0 ang.
- ROTCAR 11 SRL · Iași82 mii lei · 1 ang.
- YGU TECH SOLUTIONS S.R.L. · Iași81 mii lei · 0 ang.
- BRANDUS CAR S.R.L. · Iași81 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
- 4932 Transporturi cu taxiuri
Întrebări frecvente despre AGAPE&ANTONESEI SRL
Care este CUI-ul firmei AGAPE&ANTONESEI SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei AGAPE&ANTONESEI SRL este 37755475. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2017001776229, iar codul EUID este ROONRC.J2017001776229.
Unde are sediul AGAPE&ANTONESEI SRL?
Sediul social al firmei AGAPE&ANTONESEI SRL este în CUCU, bl. 303, sc. A, et. 4, ap. 13, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, cod poștal 700082, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are AGAPE&ANTONESEI SRL?
Activitatea principală a firmei AGAPE&ANTONESEI SRL este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă”, cod CAEN 4933.
Când a fost înființată AGAPE&ANTONESEI SRL?
AGAPE&ANTONESEI SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 iunie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma AGAPE&ANTONESEI SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru AGAPE&ANTONESEI SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Iași sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are AGAPE&ANTONESEI SRL?
În 2025, AGAPE&ANTONESEI SRL a raportat o cifră de afaceri de 82 mii lei și un profit net de 7.915 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este AGAPE&ANTONESEI SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, AGAPE&ANTONESEI SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.