Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA2 ani pe piață

AFM TEAM CONSTRUCT S.R.L.

CUI 50073114J37/365/2024

STĂNILEȘTI, Sat Stănilești, Comuna Stănilești, Vaslui

În 2024: cifra de afaceri 8.500 lei, profit net 1.285 lei, 1 angajați.

Despre AFM TEAM CONSTRUCT S.R.L.

AFM TEAM CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 mai 2024 cu numărul J37/365/2024 și codul unic de înregistrare (CUI) 50073114, cu sediul în Stănilești, județul Vaslui. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120). Firma are 2 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.500 lei, un profit net de 1.285 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
50073114
Nr. Registrul Comerțului
J37/365/2024
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
14 mai 2024
EUID
ROONRC.J37/365/2024
Cod poștal
737485

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Huşi

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
8.500 lei
Profit net
1.285 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
1.485 lei
Datorii
7.215 lei
Active totale
8.700 lei
Marjă netă
15,1%
Cifră / angajat
8.500 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Datorii de 83% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2024
Cifra de afaceri netă8.500
Venituri totale8.500
Cheltuieli totale7.130
Profit / pierdere brută1.370
Profit / pierdere netă1.285
Număr mediu de angajați1
Active circulante8.700
casa și conturi la bănci8.700
Datorii7.215
Capitaluri proprii1.485
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 230 din 244 în județul Vaslui și locul 15.280 din 16.153 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Firme similare din județul Vaslui

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 05.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Întrebări frecvente despre AFM TEAM CONSTRUCT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei AFM TEAM CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei AFM TEAM CONSTRUCT S.R.L. este 50073114. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J37/365/2024, iar codul EUID este ROONRC.J37/365/2024.

Unde are sediul AFM TEAM CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul social al firmei AFM TEAM CONSTRUCT S.R.L. este în STĂNILEȘTI, Sat Stănilești, Comuna Stănilești, Vaslui, județul Vaslui, cod poștal 737485, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are AFM TEAM CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei AFM TEAM CONSTRUCT S.R.L. este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 14 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată AFM TEAM CONSTRUCT S.R.L.?

AFM TEAM CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 mai 2024, deci are 2 ani de activitate.

Cum pot contacta firma AFM TEAM CONSTRUCT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0764 *** 908). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are AFM TEAM CONSTRUCT S.R.L.?

În 2024, AFM TEAM CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.500 lei și un profit net de 1.285 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este AFM TEAM CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, AFM TEAM CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează