ADYREG CONSTR SRL
Sat Cozma, Comuna Cozma, Mureș
În 2025: cifra de afaceri 184 mii lei, pierdere netă 80 mii lei, 2 angajați.
Despre ADYREG CONSTR SRL
ADYREG CONSTR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 februarie 2009 cu numărul J2009000257267 și codul unic de înregistrare (CUI) 25211410, cu sediul în Cozma, județul Mureș. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata al produselor chimice” (cod CAEN 4685). Firma are 17 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 184 mii lei (-37% față de 2024), o pierdere netă de 80 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 521 mii lei la 184 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 5 martie 2009.
Date de identificare
- CUI
- 25211410
- Nr. Registrul Comerțului
- J2009000257267
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 27 februarie 2009
- EUID
- ROONRC.J2009000257267
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 15.10.2026
din 05.03.2009
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Reghin
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 184 mii lei
- Pierdere netă
- 80 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 195 mii lei
- Datorii
- 106 mii lei
- Active totale
- 301 mii lei
- Marjă netă
- -43,7%
- Cifră / angajat
- 92 mii lei
-37% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; cifra de afaceri a scăzut cu 37% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 84 mii | 138 mii | 102 mii | 547 mii | 759 mii | 521 mii | 482 mii | 347 mii | 293 mii | 184 mii |
| Venituri totale | 84 mii | 139 mii | 102 mii | 548 mii | 759 mii | 522 mii | 482 mii | 347 mii | 451 mii | 199 mii |
| Cheltuieli totale | 78 mii | 104 mii | 96 mii | 429 mii | 644 mii | 397 mii | 452 mii | 316 mii | 412 mii | 278 mii |
| Profit / pierdere brută | 6.184 | 35 mii | 6.869 | 118 mii | 114 mii | 125 mii | 30 mii | 31 mii | 39 mii | -79 mii |
| Profit / pierdere netă | 4.209 | 31 mii | 3.795 | 102 mii | 92 mii | 109 mii | 18 mii | 27 mii | 32 mii | -80 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | — | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 14 mii | 9.116 | 4.357 | 52 mii | 45 mii | 103 mii | 76 mii | 51 mii | 17 mii | 1.960 |
| Active circulante | 25 mii | 36 mii | 60 mii | 241 mii | 569 mii | 293 mii | 341 mii | 414 mii | 377 mii | 299 mii |
| din care stocuri | 1.500 | 3.335 | 13 mii | 6.876 | 10 mii | 104 mii | 169 mii | 159 mii | 78 mii | 121 mii |
| creanțe | 23 mii | 14 mii | 31 mii | 174 mii | 477 mii | 119 mii | 156 mii | 176 mii | 129 mii | 115 mii |
| casa și conturi la bănci | 963 | 18 mii | 16 mii | 60 mii | 82 mii | 70 mii | 16 mii | 79 mii | 169 mii | 62 mii |
| Datorii | 33 mii | 8.761 | 24 mii | 151 mii | 380 mii | 53 mii | 214 mii | 235 mii | 118 mii | 106 mii |
| Capitaluri proprii | 5.896 | 36 mii | 40 mii | 142 mii | 234 mii | 344 mii | 202 mii | 230 mii | 275 mii | 195 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 9 din 9 în județul Mureș și locul 583 din 651 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4685 – Comerț cu ridicata al produselor chimice.
Firme similare din județul Mureș
- KERSIA ROMANIA S.R.L. · Sighișoara12 mil lei · 2 ang.
- WEICON ROMANIA SRL · Budiu Mic (com. Crăciunești)6,2 mil lei · 12 ang.
- VIALI CHIM SRL · Târgu Mureș1,1 mil lei · 1 ang.
- IQ INDUSTRY SRL · Reghin437 mii lei · 1 ang.
- INDUSTRIAL CLEANING S.R.L. · Miercurea Nirajului397 mii lei · 1 ang.
- SILM INTERNATIONAL COMMERCE S.R.L. · Târgu Mureș0 lei · 0 ang.
- AUTOPROAX SRL · Târgu Mureș0 lei · 0 ang.
- LOVE PLANET INNOVATIONS S.R.L. · Târgu Mureș0 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4685 – Comerț cu ridicata al produselor chimice
- 1721 Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
- 1722 Fabricarea produselor de uz gospodăresc și sanitar, din hârtie sau carton
- 1725 Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a.
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
- 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice
- 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Întrebări frecvente despre ADYREG CONSTR SRL
Care este CUI-ul firmei ADYREG CONSTR SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ADYREG CONSTR SRL este 25211410, iar codul de TVA este RO25211410. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2009000257267, iar codul EUID este ROONRC.J2009000257267.
Unde are sediul ADYREG CONSTR SRL?
Sediul social al firmei ADYREG CONSTR SRL este în Sat Cozma, Comuna Cozma, Mureș, județul Mureș, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ADYREG CONSTR SRL?
Activitatea principală a firmei ADYREG CONSTR SRL este „Comerț cu ridicata al produselor chimice”, cod CAEN 4685. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ADYREG CONSTR SRL?
ADYREG CONSTR SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 februarie 2009, deci are 17 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ADYREG CONSTR SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 306). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are ADYREG CONSTR SRL?
În 2025, ADYREG CONSTR SRL a raportat o cifră de afaceri de 184 mii lei și o pierdere netă de 80 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ADYREG CONSTR SRL plătitoare de TVA?
Da. ADYREG CONSTR SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 5 martie 2009. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.