ADY SMART CONSTRUCT S.R.L.
MEHADIA, bl. 4, sc. 2, et. 8, ap. 99, București Sectorul 6, București
În 2025: cifra de afaceri 24 mii lei, profit net 1.028 lei, 1 angajați.
Despre ADY SMART CONSTRUCT S.R.L.
ADY SMART CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 iulie 2023 cu numărul J2023013908406 și codul unic de înregistrare (CUI) 48548246, cu sediul în București Sector 6, municipiul București. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100). Firma are 3 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 24 mii lei (-82% față de 2024), un profit net de 1.028 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2023 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 114 mii lei la 24 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 48548246
- Nr. Registrul Comerțului
- J2023013908406
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 27 iulie 2023
- EUID
- ROONRC.J2023013908406
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 24 mii lei
- Profit net
- 1.028 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 5.627 lei
- Datorii
- 2.212 lei
- Active totale
- 7.839 lei
- Marjă netă
- 4,3%
- Cifră / angajat
- 24 mii lei
-82% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 82% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 114 mii | 134 mii | 24 mii |
| Venituri totale | 114 mii | 134 mii | 65 mii |
| Cheltuieli totale | 59 mii | 121 mii | 63 mii |
| Profit / pierdere brută | 55 mii | 13 mii | 1.580 |
| Profit / pierdere netă | 54 mii | 11 mii | 1.028 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | 2.712 | 2.362 |
| Active circulante | 72 mii | 42 mii | 5.477 |
| creanțe | 50 mii | 6.451 | — |
| casa și conturi la bănci | 22 mii | 35 mii | 5.477 |
| Datorii | 18 mii | 33 mii | 2.212 |
| Capitaluri proprii | 54 mii | 12 mii | 5.627 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 2.722 din 2.888 în județul București și locul 18.192 din 19.578 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Firme similare din județul București
- GET ENGINEERING DEVELOPMENT S.R.L. · București Sector 224 mii lei · 1 ang.
- AVIVIM CONSTRUCT SRL · București Sector 124 mii lei · 0 ang.
- CITADEL WORKS S.R.L. · București Sector 224 mii lei · 1 ang.
- GONEN INVEST CONSTRUCT SRL · București Sector 124 mii lei · 0 ang.
- URSU COSTACHE CONSTRUCT S.R.L. · București Sector 324 mii lei · 1 ang.
- ALFA TOTAL CONSTRUCT SRL · București Sector 324 mii lei · 0 ang.
- S & F DESIGN & BUILD S.R.L. · București Sector 624 mii lei · 0 ang.
- PYT ART S.R.L. · București Sector 423 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 0510 Extracția cărbunelui superior (PCS=>23865 kJ/kg)
- 0520 Extracția cărbunelui inferior (PCS<23865 kJ/kg)
- 0710 Extracția minereurilor feroase
- 0721 Extracția minereurilor de uraniu și toriu
- 0729 Extracția altor minereuri metalifere neferoase
- 0811 Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
- 0812 Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
- 0891 Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale
- 0892 Extracția turbei
- 0893 Extracția sării
- 0899 Alte activități extractive n.c.a.
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
- 2522 Producția de rezervoare, cisterne și containere metalice
- 2540 Fabricarea produselor metalice obținute prin deformare plastică; metalurgia pulberilor
- 2593 Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri
- 3311 Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
- 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323 Lucrări de izolații
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
- 4391 Activități de zidărie
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 8122 Activități specializate de curățenie
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
Întrebări frecvente despre ADY SMART CONSTRUCT S.R.L.
Care este CUI-ul firmei ADY SMART CONSTRUCT S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ADY SMART CONSTRUCT S.R.L. este 48548246. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2023013908406, iar codul EUID este ROONRC.J2023013908406.
Unde are sediul ADY SMART CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul social al firmei ADY SMART CONSTRUCT S.R.L. este în MEHADIA, bl. 4, sc. 2, et. 8, ap. 99, București Sectorul 6, București, București Sector 6, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ADY SMART CONSTRUCT S.R.L.?
Activitatea principală a firmei ADY SMART CONSTRUCT S.R.L. este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4100. În Registrul Comerțului are autorizate în total 41 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ADY SMART CONSTRUCT S.R.L.?
ADY SMART CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 iulie 2023, deci are 3 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ADY SMART CONSTRUCT S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0733 *** 888). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are ADY SMART CONSTRUCT S.R.L.?
În 2025, ADY SMART CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 24 mii lei și un profit net de 1.028 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ADY SMART CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, ADY SMART CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.