Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

ADN CONCEPT S.R.L.

CUI 52653533J2025076856005

Henri Coandă, bl. C7, sc. 2, ap. 14, Municipiul Craiova, Dolj

În 2025: cifra de afaceri 4.000 lei, profit net 809 lei.

Despre ADN CONCEPT S.R.L.

ADN CONCEPT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 octombrie 2025 cu numărul J2025076856005 și codul unic de înregistrare (CUI) 52653533, cu sediul în Craiova, județul Dolj. Activitatea principală este „Lucrări de instalații electrice” (cod CAEN 4321). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.000 lei, un profit net de 809 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52653533
Nr. Registrul Comerțului
J2025076856005
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 octombrie 2025
EUID
ROONRC.J2025076856005
Cod poștal
200514

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
4.000 lei
Profit net
809 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.009 lei
Datorii
2.943 lei
Active totale
3.952 lei
Marjă netă
20,2%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 74% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă4.000
Venituri totale4.000
Cheltuieli totale3.048
Profit / pierdere brută952
Profit / pierdere netă809
Active circulante3.489
casa și conturi la bănci3.489
Cheltuieli în avans463
Datorii2.943
Capitaluri proprii1.009
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 174 din 180 în județul Dolj și locul 8.008 din 8.173 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4321 – Lucrări de instalații electrice.

Firme similare din județul Dolj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4321 – Lucrări de instalații electrice

  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Întrebări frecvente despre ADN CONCEPT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ADN CONCEPT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ADN CONCEPT S.R.L. este 52653533. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025076856005, iar codul EUID este ROONRC.J2025076856005.

Unde are sediul ADN CONCEPT S.R.L.?

Sediul social al firmei ADN CONCEPT S.R.L. este în Henri Coandă, bl. C7, sc. 2, ap. 14, Municipiul Craiova, Dolj, județul Dolj, cod poștal 200514, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ADN CONCEPT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ADN CONCEPT S.R.L. este „Lucrări de instalații electrice”, cod CAEN 4321. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ADN CONCEPT S.R.L.?

ADN CONCEPT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 octombrie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma ADN CONCEPT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0760 *** 912). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ADN CONCEPT S.R.L.?

În 2025, ADN CONCEPT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.000 lei și un profit net de 809 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ADN CONCEPT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, ADN CONCEPT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează