Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA2 ani pe piață

ADMINIS S.R.L.

CUI 50632291J2024027071009

PĂCURARI, bl. 481, sc. C, et. 1, ap. 1, Municipiul Iași, Iași

În 2025: cifra de afaceri 7.000 lei, profit net 5.572 lei.

Despre ADMINIS S.R.L.

ADMINIS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 octombrie 2024 cu numărul J2024027071009 și codul unic de înregistrare (CUI) 50632291, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 2 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.000 lei, un profit net de 5.572 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
50632291
Nr. Registrul Comerțului
J2024027071009
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
02 octombrie 2024
EUID
ROONRC.J2024027071009
Cod poștal
700547

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
7.000 lei
Profit net
5.572 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
5.737 lei
Datorii
1.561 lei
Active totale
7.298 lei
Marjă netă
79,6%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 21% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă7.000
Venituri totale7.000
Cheltuieli totale367
Profit / pierdere brută6.633
Profit / pierdere netă5.572
Active circulante7.298
casa și conturi la bănci7.298
Datorii1.561
Capitaluri proprii5.737
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 762 din 791 în județul Iași și locul 15.642 din 16.139 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.

Firme similare din județul Iași

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 16.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice

Întrebări frecvente despre ADMINIS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ADMINIS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ADMINIS S.R.L. este 50632291. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2024027071009, iar codul EUID este ROONRC.J2024027071009.

Unde are sediul ADMINIS S.R.L.?

Sediul social al firmei ADMINIS S.R.L. este în PĂCURARI, bl. 481, sc. C, et. 1, ap. 1, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, cod poștal 700547, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ADMINIS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ADMINIS S.R.L. este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ADMINIS S.R.L.?

ADMINIS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 octombrie 2024, deci are 2 ani de activitate.

Cum pot contacta firma ADMINIS S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0729 *** 320). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ADMINIS S.R.L.?

În 2025, ADMINIS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.000 lei și un profit net de 5.572 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ADMINIS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, ADMINIS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează