Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

ADMIN GT S.R.L.

CUI 52978268J2025091162002

NERVA TRAIAN, sc. B, et. 1, București Sectorul 3, București

În 2025: cifra de afaceri 6.400 lei, profit net 625 lei, 1 angajați.

Despre ADMIN GT S.R.L.

ADMIN GT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 noiembrie 2025 cu numărul J2025091162002 și codul unic de înregistrare (CUI) 52978268, cu sediul în București Sector 3, municipiul București. Activitatea principală este „Activități generale de curățenie a clădirilor” (cod CAEN 8121). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6.400 lei, un profit net de 625 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52978268
Nr. Registrul Comerțului
J2025091162002
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
21 noiembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025091162002
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
6.400 lei
Profit net
625 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
1.025 lei
Datorii
4.615 lei
Active totale
5.640 lei
Marjă netă
9,8%
Cifră / angajat
6.400 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Datorii de 82% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă6.400
Venituri totale6.400
Cheltuieli totale5.712
Profit / pierdere brută688
Profit / pierdere netă625
Număr mediu de angajați1
Active circulante5.640
creanțe200
casa și conturi la bănci5.440
Datorii4.615
Capitaluri proprii1.025
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 771 din 797 în județul București și locul 3.549 din 3.706 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor.

Firme similare din județul București

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 01.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor

  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8123 Alte activități de curățenie

Întrebări frecvente despre ADMIN GT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ADMIN GT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ADMIN GT S.R.L. este 52978268. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025091162002, iar codul EUID este ROONRC.J2025091162002.

Unde are sediul ADMIN GT S.R.L.?

Sediul social al firmei ADMIN GT S.R.L. este în NERVA TRAIAN, sc. B, et. 1, București Sectorul 3, București, București Sector 3, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ADMIN GT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ADMIN GT S.R.L. este „Activități generale de curățenie a clădirilor”, cod CAEN 8121. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ADMIN GT S.R.L.?

ADMIN GT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 noiembrie 2025.

Cum pot contacta firma ADMIN GT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0793 *** 046). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ADMIN GT S.R.L.?

În 2025, ADMIN GT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.400 lei și un profit net de 625 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ADMIN GT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, ADMIN GT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează