Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

ADJEWELRY S.R.L.

CUI 51352400J2025013341005

Pietriș, Sat Viișoara, Comuna Viișoara, Cluj

În 2025: cifra de afaceri 6.023 lei, profit net 988 lei.

Despre ADJEWELRY S.R.L.

ADJEWELRY S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 februarie 2025 cu numărul J2025013341005 și codul unic de înregistrare (CUI) 51352400, cu sediul în Viișoara, județul Cluj. Activitatea principală este „Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare” (cod CAEN 3213). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6.023 lei, un profit net de 988 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51352400
Nr. Registrul Comerțului
J2025013341005
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
26 februarie 2025
EUID
ROONRC.J2025013341005
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Turda

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
6.023 lei
Profit net
988 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.188 lei
Datorii
9.773 lei
Active totale
11 mii lei
Marjă netă
16,4%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Datorii de 89% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă6.023
Venituri totale6.023
Cheltuieli totale4.852
Profit / pierdere brută1.171
Profit / pierdere netă988
Active circulante11 mii
din care stocuri6.976
creanțe1.747
casa și conturi la bănci2.238
Datorii9.773
Capitaluri proprii1.188
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 17 din 21 în județul Cluj și locul 122 din 158 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 3213 – Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare.

Firme similare din județul Cluj

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 16.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 3213 – Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare

  • 3212 Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase
  • 3213 Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
  • 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 9525 Repararea și întreținerea ceasurilor și a bijuteriilor

Întrebări frecvente despre ADJEWELRY S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ADJEWELRY S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ADJEWELRY S.R.L. este 51352400. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025013341005, iar codul EUID este ROONRC.J2025013341005.

Unde are sediul ADJEWELRY S.R.L.?

Sediul social al firmei ADJEWELRY S.R.L. este în Pietriș, Sat Viișoara, Comuna Viișoara, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ADJEWELRY S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ADJEWELRY S.R.L. este „Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare”, cod CAEN 3213. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ADJEWELRY S.R.L.?

ADJEWELRY S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 februarie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma ADJEWELRY S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0746 *** 998). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ADJEWELRY S.R.L.?

În 2025, ADJEWELRY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.023 lei și un profit net de 988 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ADJEWELRY S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, ADJEWELRY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează