Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

ADIVENTURES EXTRA S.R.L.

CUI 51689296J2025029489005

MORII, Sat Vurpăr, Comuna Vurpăr, Sibiu

În 2025: cifra de afaceri 6.474 lei, profit net 1.371 lei.

Despre ADIVENTURES EXTRA S.R.L.

ADIVENTURES EXTRA S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 aprilie 2025 cu numărul J2025029489005 și codul unic de înregistrare (CUI) 51689296, cu sediul în Vurpăr, județul Sibiu. Activitatea principală este „Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri” (cod CAEN 4334). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6.474 lei, un profit net de 1.371 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51689296
Nr. Registrul Comerțului
J2025029489005
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
28 aprilie 2025
EUID
ROONRC.J2025029489005
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
6.474 lei
Profit net
1.371 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.571 lei
Datorii
2.000 lei
Active totale
3.571 lei
Marjă netă
21,2%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 56% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă6.474
Venituri totale6.474
Cheltuieli totale4.849
Profit / pierdere brută1.625
Profit / pierdere netă1.371
Active circulante3.571
creanțe211
casa și conturi la bănci3.360
Datorii2.000
Capitaluri proprii1.571
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Sibiu

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4334 – Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
  • 9524 Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice

Întrebări frecvente despre ADIVENTURES EXTRA S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ADIVENTURES EXTRA S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ADIVENTURES EXTRA S.R.L. este 51689296. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025029489005, iar codul EUID este ROONRC.J2025029489005.

Unde are sediul ADIVENTURES EXTRA S.R.L.?

Sediul social al firmei ADIVENTURES EXTRA S.R.L. este în MORII, Sat Vurpăr, Comuna Vurpăr, Sibiu, județul Sibiu, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ADIVENTURES EXTRA S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ADIVENTURES EXTRA S.R.L. este „Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri”, cod CAEN 4334. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ADIVENTURES EXTRA S.R.L.?

ADIVENTURES EXTRA S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 aprilie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma ADIVENTURES EXTRA S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0752 *** 240). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ADIVENTURES EXTRA S.R.L.?

În 2025, ADIVENTURES EXTRA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.474 lei și un profit net de 1.371 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ADIVENTURES EXTRA S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, ADIVENTURES EXTRA S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/51689296

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează