Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVAînființată anul acesta

ADITION S.R.L.

CUI 52894426J2025087205005

ION CÂMPINEANU, București Sectorul 1, București

În 2025: cifra de afaceri 6.480 lei, profit net 4.106 lei.

Despre ADITION S.R.L.

ADITION S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 noiembrie 2025 cu numărul J2025087205005 și codul unic de înregistrare (CUI) 52894426, cu sediul în București Sector 1, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6.480 lei, un profit net de 4.106 lei. Este înregistrată în scopuri de TVA din 13 ianuarie 2026.

Date de identificare

CUI
52894426
Nr. Registrul Comerțului
J2025087205005
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
12 noiembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025087205005
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 13.01.2026

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
6.480 lei
Profit net
4.106 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
4.606 lei
Datorii
3.459 lei
Active totale
8.065 lei
Marjă netă
63,4%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 43% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă6.480
Venituri totale6.480
Cheltuieli totale1.611
Profit / pierdere brută4.869
Profit / pierdere netă4.106
Active imobilizate2.416
Active circulante5.649
creanțe4.480
casa și conturi la bănci1.169
Datorii3.459
Capitaluri proprii4.606
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 3.371 din 3.462 în județul București și locul 15.683 din 16.139 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Întrebări frecvente despre ADITION S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ADITION S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ADITION S.R.L. este 52894426, iar codul de TVA este RO52894426. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025087205005, iar codul EUID este ROONRC.J2025087205005.

Unde are sediul ADITION S.R.L.?

Sediul social al firmei ADITION S.R.L. este în ION CÂMPINEANU, București Sectorul 1, București, București Sector 1, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ADITION S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ADITION S.R.L. este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112. În Registrul Comerțului are autorizate în total 10 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ADITION S.R.L.?

ADITION S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 noiembrie 2025.

Cum pot contacta firma ADITION S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ADITION S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 1 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are ADITION S.R.L.?

În 2025, ADITION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.480 lei și un profit net de 4.106 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ADITION S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. ADITION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 13 ianuarie 2026. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/52894426

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează