Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA1 an pe piață

ADF DINAMIC S.R.L.

CUI 51885047J2025038766003

10, Sat Toflea, Comuna Brăhășești, Galați

În 2025: cifra de afaceri 6.697 lei, profit net 2.184 lei.

Despre ADF DINAMIC S.R.L.

ADF DINAMIC S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 mai 2025 cu numărul J2025038766003 și codul unic de înregistrare (CUI) 51885047, cu sediul în Toflea (com. Brăhășești), județul Galați. Activitatea principală este „Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice” (cod CAEN 2511). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6.697 lei, un profit net de 2.184 lei. Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2025.

Date de identificare

CUI
51885047
Nr. Registrul Comerțului
J2025038766003
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
30 mai 2025
EUID
ROONRC.J2025038766003
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.08.2025

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Tecuci

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
6.697 lei
Profit net
2.184 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.184 lei
Datorii
2.045 lei
Active totale
4.229 lei
Marjă netă
32,6%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 48% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă6.697
Venituri totale6.697
Cheltuieli totale4.107
Profit / pierdere brută2.590
Profit / pierdere netă2.184
Active circulante4.229
casa și conturi la bănci4.229
Datorii2.045
Capitaluri proprii2.184

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 141 din 141 în județul Galați și locul 3.452 din 3.553 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 2511 – Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice.

Firme similare din județul Galați

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 07.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 2511 – Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 2540 Fabricarea produselor metalice obținute prin deformare plastică; metalurgia pulberilor
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Întrebări frecvente despre ADF DINAMIC S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ADF DINAMIC S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ADF DINAMIC S.R.L. este 51885047, iar codul de TVA este RO51885047. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025038766003, iar codul EUID este ROONRC.J2025038766003.

Unde are sediul ADF DINAMIC S.R.L.?

Sediul social al firmei ADF DINAMIC S.R.L. este în 10, Sat Toflea, Comuna Brăhășești, Galați, Toflea (com. Brăhășești), județul Galați, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ADF DINAMIC S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ADF DINAMIC S.R.L. este „Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice”, cod CAEN 2511. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ADF DINAMIC S.R.L.?

ADF DINAMIC S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 mai 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma ADF DINAMIC S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0747 *** 442). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ADF DINAMIC S.R.L.?

În 2025, ADF DINAMIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.697 lei și un profit net de 2.184 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ADF DINAMIC S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. ADF DINAMIC S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează