Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVAînființată anul acesta

AD CONSTRUCT LYB S.R.L.

CUI 52751671J2025081076005

Sat Liebling, Comuna Liebling, Timiș

În 2025: cifra de afaceri 8.700 lei, profit net 3.109 lei, 1 angajați.

Despre AD CONSTRUCT LYB S.R.L.

AD CONSTRUCT LYB S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 octombrie 2025 cu numărul J2025081076005 și codul unic de înregistrare (CUI) 52751671, cu sediul în Liebling, județul Timiș. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.700 lei, un profit net de 3.109 lei și 1 angajat (număr mediu). Este înregistrată în scopuri de TVA din 25 august 2026.

Date de identificare

CUI
52751671
Nr. Registrul Comerțului
J2025081076005
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
22 octombrie 2025
EUID
ROONRC.J2025081076005
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 25.08.2026

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Deta

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
8.700 lei
Profit net
3.109 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
3.309 lei
Datorii
5.591 lei
Active totale
8.900 lei
Marjă netă
35,7%
Cifră / angajat
8.700 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 63% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă8.700
Venituri totale8.700
Cheltuieli totale5.591
Profit / pierdere brută3.109
Profit / pierdere netă3.109
Număr mediu de angajați1
Active circulante8.900
creanțe8.700
casa și conturi la bănci200
Datorii5.591
Capitaluri proprii3.309
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 899 din 930 în județul Timiș și locul 18.976 din 19.577 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Firme similare din județul Timiș

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 03.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 7411 Activități de design industrial și vestimentar
  • 7413 Activități de design de interior
  • 8122 Activități specializate de curățenie

Întrebări frecvente despre AD CONSTRUCT LYB S.R.L.

Care este CUI-ul firmei AD CONSTRUCT LYB S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei AD CONSTRUCT LYB S.R.L. este 52751671, iar codul de TVA este RO52751671. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025081076005, iar codul EUID este ROONRC.J2025081076005.

Unde are sediul AD CONSTRUCT LYB S.R.L.?

Sediul social al firmei AD CONSTRUCT LYB S.R.L. este în Sat Liebling, Comuna Liebling, Timiș, județul Timiș, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are AD CONSTRUCT LYB S.R.L.?

Activitatea principală a firmei AD CONSTRUCT LYB S.R.L. este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4100. În Registrul Comerțului are autorizate în total 11 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată AD CONSTRUCT LYB S.R.L.?

AD CONSTRUCT LYB S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 octombrie 2025.

Cum pot contacta firma AD CONSTRUCT LYB S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 765). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are AD CONSTRUCT LYB S.R.L.?

În 2025, AD CONSTRUCT LYB S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.700 lei și un profit net de 3.109 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este AD CONSTRUCT LYB S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. AD CONSTRUCT LYB S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 25 august 2026. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează