Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA2 ani pe piață

ACTIVE MOTION S.R.L.

CUI 49198564J20/1525/2023

STREIULUI, bl. 61, sc. II, ap. 82, Municipiul Deva, Hunedoara

În 2024: cifra de afaceri 7.810 lei, profit net 2.730 lei.

Despre ACTIVE MOTION S.R.L.

ACTIVE MOTION S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 noiembrie 2023 cu numărul J20/1525/2023 și codul unic de înregistrare (CUI) 49198564, cu sediul în Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală este „Alte activități sportive” (cod CAEN 9319). Firma are 2 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.810 lei, un profit net de 2.730 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
49198564
Nr. Registrul Comerțului
J20/1525/2023
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
28 noiembrie 2023
EUID
ROONRC.J20/1525/2023
Cod poștal
330147

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
02.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
7.810 lei
Profit net
2.730 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.930 lei
Datorii
1.513 lei
Active totale
4.443 lei
Marjă netă
35%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2024, datorii de 34% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2024
Cifra de afaceri netă7.810
Venituri totale7.810
Cheltuieli totale4.572
Profit / pierdere brută3.238
Profit / pierdere netă2.730
Active circulante4.443
creanțe2.001
casa și conturi la bănci2.442
Datorii1.513
Capitaluri proprii2.930
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 18 din 19 în județul Hunedoara și locul 684 din 741 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 9319 – Alte activități sportive.

Firme similare din județul Hunedoara

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 9319 – Alte activități sportive

  • 9319 Alte activități sportive
  • 9604 Activități de întreținere corporală

Întrebări frecvente despre ACTIVE MOTION S.R.L.

Care este CUI-ul firmei ACTIVE MOTION S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ACTIVE MOTION S.R.L. este 49198564. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J20/1525/2023, iar codul EUID este ROONRC.J20/1525/2023.

Unde are sediul ACTIVE MOTION S.R.L.?

Sediul social al firmei ACTIVE MOTION S.R.L. este în STREIULUI, bl. 61, sc. II, ap. 82, Municipiul Deva, Hunedoara, județul Hunedoara, cod poștal 330147, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are ACTIVE MOTION S.R.L.?

Activitatea principală a firmei ACTIVE MOTION S.R.L. este „Alte activități sportive”, cod CAEN 9319. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată ACTIVE MOTION S.R.L.?

ACTIVE MOTION S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 noiembrie 2023, deci are 2 ani de activitate.

Cum pot contacta firma ACTIVE MOTION S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0723 *** 866). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are ACTIVE MOTION S.R.L.?

În 2024, ACTIVE MOTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.810 lei și un profit net de 2.730 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este ACTIVE MOTION S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, ACTIVE MOTION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.

Explorează