ACHIMDENT COMPLETE SRL
BAIA MARE, Municipiul Dej, Cluj
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 3,7 mil lei, profit net 202 mii lei, 8 angajați.
Despre ACHIMDENT COMPLETE SRL
ACHIMDENT COMPLETE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 mai 2017 cu numărul J2017002795120 și codul unic de înregistrare (CUI) 37615242, cu sediul în Dej, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de asistență stomatologică” (cod CAEN 8623). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3,7 mil lei (+50% față de 2024), un profit net de 202 mii lei și 8 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 278 mii lei la 3,7 mil lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 37615242
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017002795120
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 19 mai 2017
- EUID
- ROONRC.J2017002795120
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 12.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Dej
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 3,7 mil lei
- Profit net
- 202 mii lei
- Angajați (medie)
- 8
- Capitaluri proprii
- 202 mii lei
- Datorii
- 680 mii lei
- Active totale
- 887 mii lei
- Marjă netă
- 5,5%
- Cifră / angajat
- 458 mii lei
+50% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 77% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 69 mii | 198 mii | 158 mii | 278 mii | 430 mii | 2 mil | 2,4 mil | 3,7 mil |
| Venituri totale | 94 mii | 223 mii | 189 mii | 303 mii | 455 mii | 2 mil | 2,5 mil | 3,7 mil |
| Cheltuieli totale | 92 mii | 195 mii | 160 mii | 242 mii | 327 mii | 1,1 mil | 2,2 mil | 3,5 mil |
| Profit / pierdere brută | 2.481 | 28 mii | 29 mii | 61 mii | 129 mii | 860 mii | 295 mii | 243 mii |
| Profit / pierdere netă | 1.782 | 26 mii | 28 mii | 60 mii | 125 mii | 842 mii | 233 mii | 202 mii |
| Număr mediu de angajați | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 7 | 8 |
| Active imobilizate | 188 mii | 165 mii | 161 mii | 134 mii | 297 mii | 615 mii | 1 mil | 846 mii |
| Active circulante | 51 mii | 34 mii | 35 mii | 94 mii | 7.962 | 559 mii | 66 mii | 41 mii |
| din care stocuri | 11 mii | — | — | — | — | — | 11 mii | — |
| creanțe | 32 mii | 20 mii | 13 mii | 8.732 | 4.380 | 549 mii | 8.663 | 1.660 |
| casa și conturi la bănci | 8.111 | 14 mii | 22 mii | 86 mii | 3.582 | 9.936 | 46 mii | 40 mii |
| Datorii | 57 mii | 16 mii | 9.750 | 8.117 | 100 mii | 276 mii | 600 mii | 680 mii |
| Venituri în avans | 180 mii | 155 mii | 130 mii | 105 mii | 80 mii | 55 mii | 30 mii | 4.861 |
| Capitaluri proprii | 1.982 | 28 mii | 56 mii | 116 mii | 125 mii | 842 mii | 436 mii | 202 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 24 din 639 în județul Cluj și locul 328 din 10.349 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8623 – Activități de asistență stomatologică.
Firme similare din județul Cluj
- ALVERNA DENTAL STUDIO SRL · Cluj-Napoca4,1 mil lei · 11 ang.
- DENTELO CLINIC S.R.L. · Cluj-Napoca4 mil lei · 5 ang.
- PETRI DENTAL CLINIC S.R.L. · Cluj-Napoca3,9 mil lei · 5 ang.
- AZ DENT ESTET S.R.L. · Cluj-Napoca3,5 mil lei · 10 ang.
- V DENTAL SRL · Turda3,4 mil lei · 8 ang.
- FAMILY DENTAL CARE CLINIC S.R.L. · Cluj-Napoca3,4 mil lei · 10 ang.
- SANODENT SRL · Cluj-Napoca3,4 mil lei · 9 ang.
- DENTOCALM SRL · Cluj-Napoca3,2 mil lei · 3 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8623 – Activități de asistență stomatologică
- 8621 Activități de asistență medicală generală
- 8622 Activități de asistență medicală specializată
- 8623 Activități de asistență stomatologică
- 8691 Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
- 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Întrebări frecvente despre ACHIMDENT COMPLETE SRL
Care este CUI-ul firmei ACHIMDENT COMPLETE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ACHIMDENT COMPLETE SRL este 37615242. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2017002795120, iar codul EUID este ROONRC.J2017002795120.
Unde are sediul ACHIMDENT COMPLETE SRL?
Sediul social al firmei ACHIMDENT COMPLETE SRL este în BAIA MARE, Municipiul Dej, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ACHIMDENT COMPLETE SRL?
Activitatea principală a firmei ACHIMDENT COMPLETE SRL este „Activități de asistență stomatologică”, cod CAEN 8623. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ACHIMDENT COMPLETE SRL?
ACHIMDENT COMPLETE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 mai 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ACHIMDENT COMPLETE SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ACHIMDENT COMPLETE SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Dej sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are ACHIMDENT COMPLETE SRL?
În 2025, ACHIMDENT COMPLETE SRL a raportat o cifră de afaceri de 3,7 mil lei și un profit net de 202 mii lei, cu 8 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ACHIMDENT COMPLETE SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, ACHIMDENT COMPLETE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 12 octombrie 2026.