Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)11 ani pe piață

A & A CERES SRL-D

CUI 34845026J12/2318/2015

JUCU DE MIJLOC, Sat Jucu De Mijloc, Comuna Jucu, Cluj

În 2016: cifra de afaceri 7.595 lei, profit net 731 lei.

Despre A & A CERES SRL-D

A & A CERES SRL-D este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 august 2015 cu numărul J12/2318/2015 și codul unic de înregistrare (CUI) 34845026, cu sediul în Jucu De Mijloc (com. Jucu), județul Cluj. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat” (cod CAEN 4621). Firma are 11 ani de la înființare. În 2016, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.595 lei, un profit net de 731 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
34845026
Nr. Registrul Comerțului
J12/2318/2015
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
03 august 2015
EUID
ROONRC.J12/2318/2015
Cod poștal
407353

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 19.06.2018

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
16.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2016

Cifra de afaceri
7.595 lei
Profit net
731 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.275 lei
Datorii
3.887 lei
Active totale
5.162 lei
Marjă netă
9,6%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2016, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2016
Cifra de afaceri netă7.595
Venituri totale7.595
Cheltuieli totale6.783
Profit / pierdere brută812
Profit / pierdere netă731
Active circulante5.162
din care stocuri5.022
casa și conturi la bănci140
Datorii3.887
Capitaluri proprii1.275
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Cluj

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 20.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4621 – Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat

  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
  • 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
  • 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

Întrebări frecvente despre A & A CERES SRL-D

Care este CUI-ul firmei A & A CERES SRL-D?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei A & A CERES SRL-D este 34845026. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/2318/2015, iar codul EUID este ROONRC.J12/2318/2015.

Unde are sediul A & A CERES SRL-D?

Sediul social al firmei A & A CERES SRL-D este în JUCU DE MIJLOC, Sat Jucu De Mijloc, Comuna Jucu, Cluj, Jucu De Mijloc (com. Jucu), județul Cluj, cod poștal 407353, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are A & A CERES SRL-D?

Activitatea principală a firmei A & A CERES SRL-D este „Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat”, cod CAEN 4621. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată A & A CERES SRL-D?

A & A CERES SRL-D a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 august 2015, deci are 11 ani de activitate.

Cum pot contacta firma A & A CERES SRL-D?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru A & A CERES SRL-D. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Jucu De Mijloc (com. Jucu) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are A & A CERES SRL-D?

În 2016, A & A CERES SRL-D a raportat o cifră de afaceri de 7.595 lei și un profit net de 731 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este A & A CERES SRL-D plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, A & A CERES SRL-D nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 16 octombrie 2026.

Explorează