7TH SIGIL CONSULTING SRL
OCTAVIAN PALER, ap. 5, Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 3.931 lei, 1 angajați.
Despre 7TH SIGIL CONSULTING SRL
7TH SIGIL CONSULTING SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 aprilie 2016 cu numărul J2016001663122 și codul unic de înregistrare (CUI) 35993420, cu sediul în Apahida, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 3.931 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2018 și 2022, cifra de afaceri a crescut (de la 268 mii lei la 328 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2020.
Date de identificare
- CUI
- 35993420
- Nr. Registrul Comerțului
- J2016001663122
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 21 aprilie 2016
- EUID
- ROONRC.J2016001663122
- Cod poștal
- 407035
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 22.10.2026
din 01.01.2020
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- — lei
- Pierdere netă
- 3.931 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- -3.013 lei
- Datorii
- 7.630 lei
- Active totale
- 4.617 lei
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (165%); fără venituri raportate în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 26 mii | 213 mii | 268 mii | 378 mii | 478 mii | 554 mii | 328 mii | — | — | — |
| Venituri totale | 26 mii | 214 mii | 276 mii | 395 mii | 489 mii | 577 mii | 341 mii | 0 | 38 | 0 |
| Cheltuieli totale | 386 | 7.662 | 14 mii | 13 mii | 17 mii | 13 mii | 18 mii | 50 mii | 43 mii | 3.931 |
| Profit / pierdere brută | 25 mii | 207 mii | 262 mii | 383 mii | 471 mii | 564 mii | 323 mii | -50 mii | -43 mii | -3.931 |
| Profit / pierdere netă | 24 mii | 200 mii | 254 mii | 371 mii | 458 mii | 547 mii | 316 mii | -50 mii | -43 mii | -3.931 |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 127 | 8.104 | 7.151 | 6.197 | 7.136 | 8.051 | 11 mii | 5.378 | 1.430 | 477 |
| Active circulante | 26 mii | 194 mii | 268 mii | 370 mii | 461 mii | 543 mii | 307 mii | 43 mii | 4.388 | 4.140 |
| creanțe | 23 mii | 65 mii | 51 mii | 160 mii | 352 mii | 529 mii | 226 mii | 4.045 | 4.046 | 4.046 |
| casa și conturi la bănci | 2.445 | 129 mii | 217 mii | 210 mii | 108 mii | 14 mii | 81 mii | 38 mii | 342 | 94 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 41 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 1.278 | 1.322 | 3.034 | 4.767 | 4.114 | 483 | 1.670 | 3.571 | 4.900 | 7.630 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | 5.565 | 3.246 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 25 mii | 201 mii | 272 mii | 371 mii | 458 mii | 548 mii | 316 mii | 44 mii | 918 | -3.013 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Cluj
- HANDYCRAFTUA S.R.L. · Cluj-Napoca0 lei · 1 ang.
- NESSCO S.R.L. · Cluj-Napoca0 lei · 0 ang.
- MANGO TESTING S.R.L. · Săndulești0 lei · 0 ang.
- KHROMA WEBDESIGN S.R.L. · Cluj-Napoca0 lei · 0 ang.
- CORAI LABS S.R.L. · Cluj-Napoca0 lei · 0 ang.
- BEHAVE S.R.L. · Cluj-Napoca0 lei · 0 ang.
- ONE NOMAD MOBILE APPS S.R.L. · Cluj-Napoca0 lei · 0 ang.
- POLI PROIECT IT SRL · Cluj-Napoca0 lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 22.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Întrebări frecvente despre 7TH SIGIL CONSULTING SRL
Care este CUI-ul firmei 7TH SIGIL CONSULTING SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei 7TH SIGIL CONSULTING SRL este 35993420, iar codul de TVA este RO35993420. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2016001663122, iar codul EUID este ROONRC.J2016001663122.
Unde are sediul 7TH SIGIL CONSULTING SRL?
Sediul social al firmei 7TH SIGIL CONSULTING SRL este în OCTAVIAN PALER, ap. 5, Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj, județul Cluj, cod poștal 407035, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are 7TH SIGIL CONSULTING SRL?
Activitatea principală a firmei 7TH SIGIL CONSULTING SRL este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată 7TH SIGIL CONSULTING SRL?
7TH SIGIL CONSULTING SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 aprilie 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma 7TH SIGIL CONSULTING SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru 7TH SIGIL CONSULTING SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Apahida sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are 7TH SIGIL CONSULTING SRL?
În 2025, 7TH SIGIL CONSULTING SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 3.931 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este 7TH SIGIL CONSULTING SRL plătitoare de TVA?
Da. 7TH SIGIL CONSULTING SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2020. Datele au fost verificate la ANAF pe 22 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/35993420API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.