4 INSIDE MANUFACTURE SRL
Garofiței, Sat Cerneteaz, Comuna Giarmata, Timiș
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 314 mii lei, profit net 26 mii lei, 1 angajați.
Despre 4 INSIDE MANUFACTURE SRL
4 INSIDE MANUFACTURE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 iulie 2016 cu numărul J35/2132/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 36345892, cu sediul în Cerneteaz (com. Giarmata), județul Timiș. Activitatea principală este „Fabricarea de mobilă n.c.a.” (cod CAEN 3109). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 314 mii lei (-9% față de 2024), un profit net de 26 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 273 mii lei la 314 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 15 noiembrie 2017.
Date de identificare
- CUI
- 36345892
- Nr. Registrul Comerțului
- J35/2132/2016
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 22 iulie 2016
- EUID
- ROONRC.J35/2132/2016
- Cod poștal
- 307211
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 15.11.2017
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 314 mii lei
- Profit net
- 26 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 258 mii lei
- Datorii
- 311 mii lei
- Active totale
- 625 mii lei
- Marjă netă
- 8,3%
- Cifră / angajat
- 314 mii lei
-9% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 50% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 118 mii | 80 mii | 124 mii | 299 mii | 273 mii | 383 mii | 280 mii | 345 mii | 314 mii |
| Venituri totale | 135 mii | 113 mii | 157 mii | 332 mii | 305 mii | 416 mii | 318 mii | 367 mii | 348 mii |
| Cheltuieli totale | 131 mii | 136 mii | 132 mii | 263 mii | 317 mii | 299 mii | 279 mii | 330 mii | 318 mii |
| Profit / pierdere brută | 4.132 | -23 mii | 24 mii | 69 mii | -12 mii | 117 mii | 39 mii | 38 mii | 29 mii |
| Profit / pierdere netă | 2.872 | -25 mii | 23 mii | 66 mii | -15 mii | 113 mii | 36 mii | 33 mii | 26 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 251 mii | 224 mii | 184 mii | 372 mii | 390 mii | 339 mii | 321 mii | 243 mii | 190 mii |
| Active circulante | 166 mii | 245 mii | 286 mii | 275 mii | 325 mii | 360 mii | 371 mii | 407 mii | 435 mii |
| din care stocuri | 14 mii | 62 mii | 84 mii | 127 mii | 141 mii | 235 mii | 285 mii | 298 mii | 297 mii |
| creanțe | 152 mii | 182 mii | 200 mii | 141 mii | 146 mii | 123 mii | 82 mii | 86 mii | 82 mii |
| casa și conturi la bănci | 195 | 1.656 | 1.370 | 7.176 | 37 mii | 3.166 | 4.182 | 23 mii | 56 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 186 |
| Datorii | 111 mii | 220 mii | 230 mii | 373 mii | 488 mii | 393 mii | 383 mii | 329 mii | 311 mii |
| Venituri în avans | 304 mii | 271 mii | 238 mii | 206 mii | 173 mii | 140 mii | 108 mii | 88 mii | 56 mii |
| Capitaluri proprii | 3.072 | -22 mii | 1.524 | 68 mii | 53 mii | 166 mii | 202 mii | 232 mii | 258 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 22 din 71 în județul Timiș și locul 519 din 1.610 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 3109 – Fabricarea de mobilă n.c.a..
Firme similare din județul Timiș
- STEFNAR DESIGN S.R.L. · Timișoara344 mii lei · 2 ang.
- DIVANI ROVE S.R.L. · Lugoj327 mii lei · 4 ang.
- GADU CONCEPT SRL · Timișoara323 mii lei · 1 ang.
- UBICONET SRL · Timișoara320 mii lei · 4 ang.
- MOB INTERIOR COMPOSITION S.R.L. · Timișoara306 mii lei · 1 ang.
- AVANGARDE CUT S.R.L. · Timișoara288 mii lei · 2 ang.
- KAPITOR SRL · Șag287 mii lei · 2 ang.
- ORNAMENTAL SRL · Timișoara281 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
5 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 1950/30/202507.05.2025
procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată
Tribunalul Timis · Fond · Faliment · calitate: Creditor
- 47674/325/202423.12.2024
pretenţii
Judecătoria Timisoara · Fond · Litigii cu profesioniştii · calitate: Pârât
- 12721/325/202408.04.2024
pretenţii
Judecătoria Timisoara · Fond · Litigii cu profesioniştii · calitate: Reclamant
- 5915/30/202315.12.2023
procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată Faliment general
Tribunalul Timis · Fond · Faliment · calitate: Creditor
- 26866/325/202321.08.2023
cerere de valoare redusă /PÂRÂT HILFE VET 2009 SRL
Judecătoria Timisoara · Fond · Litigii cu profesioniştii · calitate: Reclamant
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 3109 – Fabricarea de mobilă n.c.a.
- 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
Întrebări frecvente despre 4 INSIDE MANUFACTURE SRL
Care este CUI-ul firmei 4 INSIDE MANUFACTURE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei 4 INSIDE MANUFACTURE SRL este 36345892, iar codul de TVA este RO36345892. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J35/2132/2016, iar codul EUID este ROONRC.J35/2132/2016.
Unde are sediul 4 INSIDE MANUFACTURE SRL?
Sediul social al firmei 4 INSIDE MANUFACTURE SRL este în Garofiței, Sat Cerneteaz, Comuna Giarmata, Timiș, Cerneteaz (com. Giarmata), județul Timiș, cod poștal 307211, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are 4 INSIDE MANUFACTURE SRL?
Activitatea principală a firmei 4 INSIDE MANUFACTURE SRL este „Fabricarea de mobilă n.c.a.”, cod CAEN 3109. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată 4 INSIDE MANUFACTURE SRL?
4 INSIDE MANUFACTURE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 iulie 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma 4 INSIDE MANUFACTURE SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru 4 INSIDE MANUFACTURE SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Cerneteaz (com. Giarmata) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are 4 INSIDE MANUFACTURE SRL?
În 2025, 4 INSIDE MANUFACTURE SRL a raportat o cifră de afaceri de 314 mii lei și un profit net de 26 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este 4 INSIDE MANUFACTURE SRL plătitoare de TVA?
Da. 4 INSIDE MANUFACTURE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 15 noiembrie 2017. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.