Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA9 ani pe piață

3 - FUN SRL

CUI 38248039J32/1455/2017

ȘELIMBĂRULUI, bl. A, et. 3, ap. 9, Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, Sibiu

În 2025: cifra de afaceri 281 mii lei, profit net 3.338 lei, 1 angajați.

Despre 3 - FUN SRL

3 - FUN SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 septembrie 2017 cu numărul J32/1455/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 38248039, cu sediul în Cisnădie, județul Sibiu. Activitatea principală este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor” (cod CAEN 5630). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 281 mii lei (+4% față de 2024), un profit net de 3.338 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 358 mii lei la 281 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2019.

Date de identificare

CUI
38248039
Nr. Registrul Comerțului
J32/1455/2017
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
20 septembrie 2017
EUID
ROONRC.J32/1455/2017
Cod poștal
555300

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.10.2019

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
281 mii lei

+4% față de 2024

Profit net
3.338 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
-20 mii lei
Datorii
284 mii lei
Active totale
265 mii lei
Marjă netă
1,2%
Cifră / angajat
281 mii lei
Risc crescut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (108%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii2017: cifra de afaceri 25.040 lei; pierdere netă 9.857 lei20172018: cifra de afaceri 237.884 lei; profit net 67.220 lei20182019: cifra de afaceri 418.581 lei; profit net 93.015 lei20192020: cifra de afaceri 357.754 lei; profit net 124.008 lei20202022: cifra de afaceri 469.133 lei; profit net 127.188 lei20222023: cifra de afaceri 606.617 lei; profit net 148.690 lei20232024: cifra de afaceri 271.071 lei; pierdere netă 23.653 lei20242025: cifra de afaceri 281.398 lei; profit net 3.338 lei2025
Indicator (lei)20172018201920202022202320242025
Cifra de afaceri netă25 mii238 mii419 mii358 mii469 mii607 mii271 mii281 mii
Venituri totale25 mii238 mii419 mii447 mii470 mii607 mii273 mii330 mii
Cheltuieli totale35 mii168 mii321 mii319 mii339 mii452 mii297 mii323 mii
Profit / pierdere brută-9.60770 mii97 mii128 mii131 mii155 mii-24 mii7.056
Profit / pierdere netă-9.85767 mii93 mii124 mii127 mii149 mii-24 mii3.338
Număr mediu de angajați11222211
Active imobilizate2.3004.000117 mii93 mii39 mii41 mii31 mii220 mii
Active circulante28 mii71 mii165 mii186 mii249 mii230 mii56 mii39 mii
din care stocuri16 mii22 mii13 mii29 mii27 mii13 mii13 mii21 mii
creanțe——3513 mii178 mii191 mii23 mii14 mii
casa și conturi la bănci12 mii49 mii152 mii143 mii44 mii26 mii19 mii4.171
Cheltuieli în avans——————7444.705
Datorii40 mii17 mii131 mii154 mii159 mii117 mii111 mii284 mii
Capitaluri proprii-9.55758 mii151 mii125 mii128 mii155 mii-23 mii-20 mii
din care capital subscris vărsat300300300300300300300300

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 72 din 143 în județul Sibiu și locul 3.106 din 8.011 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor.

Firme similare din județul Sibiu

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 18.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor

  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Întrebări frecvente despre 3 - FUN SRL

Care este CUI-ul firmei 3 - FUN SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei 3 - FUN SRL este 38248039, iar codul de TVA este RO38248039. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J32/1455/2017, iar codul EUID este ROONRC.J32/1455/2017.

Unde are sediul 3 - FUN SRL?

Sediul social al firmei 3 - FUN SRL este în ȘELIMBĂRULUI, bl. A, et. 3, ap. 9, Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, Sibiu, județul Sibiu, cod poștal 555300, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are 3 - FUN SRL?

Activitatea principală a firmei 3 - FUN SRL este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor”, cod CAEN 5630. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată 3 - FUN SRL?

3 - FUN SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 septembrie 2017, deci are 9 ani de activitate.

Cum pot contacta firma 3 - FUN SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0766 *** 211). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are 3 - FUN SRL?

În 2025, 3 - FUN SRL a raportat o cifră de afaceri de 281 mii lei și un profit net de 3.338 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este 3 - FUN SRL plătitoare de TVA?

Da. 3 - FUN SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2019. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează