Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA7 ani pe piață

2CHEFS HUB S.R.L.

CUI 41455352J2019009906404

RĂCARI, București Sectorul 3, București

În 2025: cifra de afaceri 2,5 mil lei, profit net 37 mii lei, 8 angajați.

Despre 2CHEFS HUB S.R.L.

2CHEFS HUB S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 iulie 2019 cu numărul J2019009906404 și codul unic de înregistrare (CUI) 41455352, cu sediul în București Sector 3, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de alimentație (catering) pentru evenimente” (cod CAEN 5621). Firma are 7 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2,5 mil lei (-15% față de 2024), un profit net de 37 mii lei și 8 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 1,9 mil lei la 2,5 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 4 septembrie 2019.

Date de identificare

CUI
41455352
Nr. Registrul Comerțului
J2019009906404
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
29 iulie 2019
EUID
ROONRC.J2019009906404
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 04.09.2019

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
11.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
2,5 mil lei

-15% față de 2024

Profit net
37 mii lei
Angajați (medie)
8
Capitaluri proprii
-53 mii lei
Datorii
307 mii lei
Active totale
253 mii lei
Marjă netă
1,5%
Cifră / angajat
315 mii lei
Risc crescut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (121%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-1 mil01 mil2 mil3 mil2019: cifra de afaceri 550.218 lei; profit net 2.275 lei20192020: cifra de afaceri 1.508.445 lei; pierdere netă 220.515 lei20202021: cifra de afaceri 1.942.089 lei; pierdere netă 102.169 lei20212022: cifra de afaceri 2.293.033 lei; profit net 77.943 lei20222023: cifra de afaceri 2.688.760 lei; profit net 119.151 lei20232024: cifra de afaceri 2.960.326 lei; profit net 32.872 lei20242025: cifra de afaceri 2.520.881 lei; profit net 36.883 lei2025
Indicator (lei)2019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă550 mii1,5 mil1,9 mil2,3 mil2,7 mil3 mil2,5 mil
Venituri totale550 mii1,5 mil1,9 mil2,3 mil2,7 mil3 mil2,5 mil
Cheltuieli totale542 mii1,7 mil2 mil2,2 mil2,5 mil2,9 mil2,5 mil
Profit / pierdere brută8.477-206 mii-83 mii100 mii146 mii62 mii56 mii
Profit / pierdere netă2.275-221 mii-102 mii78 mii119 mii33 mii37 mii
Număr mediu de angajați710111111108
Active imobilizate24 mii19 mii24 mii18 mii12 mii17 mii37 mii
Active circulante119 mii190 mii210 mii136 mii191 mii205 mii197 mii
din care stocuri51 mii67 mii140 mii67 mii111 mii83 mii67 mii
creanțe38 mii91 mii68 mii64 mii57 mii53 mii108 mii
casa și conturi la bănci31 mii32 mii1.7305.65723 mii69 mii23 mii
Cheltuieli în avans—14 mii15 mii16 mii17 mii18 mii19 mii
Datorii141 mii440 mii569 mii412 mii343 mii330 mii307 mii
Capitaluri proprii2.475-218 mii-320 mii-242 mii-123 mii-90 mii-53 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 51 din 217 în județul București și locul 165 din 1.341 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5621 – Activități de alimentație (catering) pentru evenimente.

Firme similare din județul București

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 5621 – Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

  • 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
  • 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
  • 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă
  • 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri
  • 5330 Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier
  • 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare
  • 5611 Restaurante
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
  • 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor
  • 6120 Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7751 Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor
  • 7752 Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • 8561 Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori)
  • 8791 Activități de intermediere pentru servicii de îngrijire la domiciliu
  • 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)
  • 9031 Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole
  • 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
  • 9319 Alte activități sportive n.c.a
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
  • 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor
  • 9640 Activități de intermediere pentru servicii personale

Întrebări frecvente despre 2CHEFS HUB S.R.L.

Care este CUI-ul firmei 2CHEFS HUB S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei 2CHEFS HUB S.R.L. este 41455352, iar codul de TVA este RO41455352. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2019009906404, iar codul EUID este ROONRC.J2019009906404.

Unde are sediul 2CHEFS HUB S.R.L.?

Sediul social al firmei 2CHEFS HUB S.R.L. este în RĂCARI, București Sectorul 3, București, București Sector 3, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are 2CHEFS HUB S.R.L.?

Activitatea principală a firmei 2CHEFS HUB S.R.L. este „Activități de alimentație (catering) pentru evenimente”, cod CAEN 5621. În Registrul Comerțului are autorizate în total 41 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată 2CHEFS HUB S.R.L.?

2CHEFS HUB S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 iulie 2019, deci are 7 ani de activitate.

Cum pot contacta firma 2CHEFS HUB S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru 2CHEFS HUB S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 3 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are 2CHEFS HUB S.R.L.?

În 2025, 2CHEFS HUB S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2,5 mil lei și un profit net de 37 mii lei, cu 8 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este 2CHEFS HUB S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. 2CHEFS HUB S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 4 septembrie 2019. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.

Explorează